Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kolejne nowe propozycje, co do serwera


Matixen

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, aby dodać mapę na serwer dd2 ale z cs:go, jest tam dużo więcej możliwości dla terrorystów, aby można było zająć longa i mida, oczywiście dodając tą mapę nie mam na myśli usunięcia klasycznego DD2 z 1.6, lecz żeby na końcu mapy było zawsze głosowanie na następną mapę, gdzie będzie do wyboru klasyczny DD2 i DD2 z cs:go. 

Również proponuję o umożliwienie do zakupu 1 flasha na osobę, bo każdy się ze mną zgodzi, że gdy serwer jest 32/32 i jest np 15 osób w TT, to łącznie flashy mają 30, a nie 15, gdzie co sekundę rzucają ludzie te flashe i wiecznie ma się mleko na twarzy, bo co poleci 10 flashy, to zaraz leci drugie tyle i weź tu się odwróć od tych flashy, jak w cs 1.6 jesteś wpatrzony w ziemie, ścianę, a i tak dostaniesz mleko. Myślę że zdecydowanie 1 flash na 1 gracza wystarczy.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nieeeee :D Nie ma co kombinować ze zmianą mapy, a co do flashy to w sumie od tego one są ^^ równie dobrze można wywalić smok'i i awp'y... :D bez przesady ;* 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie