Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NaćpanY!!

jeszcze coś macie dziewczyny <3 :*

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By ShadoOw
      "Uratowany penis Stevena Gerrarda" 
      (Uwaga, zaboli Was od samego czytania) hahha
      Istnieje pewien ból niezrozumiały dla kobiet. Chodzi oczywiście o ten spowodowany uderzeniem piłką w czuły punkt. Dokładnie w to, co mężczyzna ma najcenniejszego, czyli jego klejnoty. Zapomnijcie jednak o tym. To jest tak naprawdę nic w porównaniu do tego, czego nabawił się Steven Gerrard. To jedna z najbardziej absurdalnych, ale i równie bolesnych kontuzji w historii piłki nożnej. Otóż, uwaga, przyrodzenie Stevena Gerrarda zostało zahaczone... korkiem. Wyobraźcie sobie tylko ten ból... Anglik po meczu potrzebował zszycia penisa.
      Pomocnik tak pisał w swojej autobiografii: "Magia Pucharu Anglii została zniszczona, kiedy moja pewna część ciała została rozcięta, a później przyszyta. Próbowałem zablokować skrzydłowego, kiedy poczułem niebezpieczne pieczenie w miejscu intymnym". W pierwszej chwili nawet niczego nie dostrzegł. Ot, zwykła boiskowa interwencja na wślizgu. Zablokował dośrodkowanie Adama Smitha, a później obaj panowie się ze sobą zderzyli. Starcie, jakich oglądamy kilkanaście w trakcie każdego spotkania. Stevie G jakby nigdy nic wrócił, żeby normalnie bronić pola karnego przy rzucie rożnym dla Bournemouth. Został nawet ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.
      Z czasem jednak zaczynało go piec coraz bardziej. Zdał sobie sprawę, że coś jest nie tak: "Wiedziałem, że mecz jest w telewizji, więc musiałem przebiegle zerknąć na penisa, a nie wyglądało to dobrze. Podszedłem więc do Brendana, potem do fizjoterapeuty i dałem mu tam sprytnie zerknąć. Powiedział tylko: ooooh, ale kazał kontynuować grę. Musiałem tam wrócić, po prostu się uśmiechnąć i to znieść".
      Z opaską kapitańską grał normalnie przez 90 minut, a Liverpool awansował do kolejnej fazy Pucharu Anglii. W szatni doznał szoku. Okazało się, że jego gatki są całe zakrwawione. Gerrard spanikował: "Rozcięcie wyglądało bardzo źle, idealnie na środku. Było dużo krwi. Potrzebowałem czterech szwów, a chłopacy z zespołu dosłownie sikali ze śmiechu. Miałem nadzieję, że nie pożegnam się ze starym przyjacielem. Dostałem pierwsze dźgnięcie i uważałem tylko, żeby nie patrzeć na to, co robi lekarz. Po zabandażowaniu w ochronie przed każdą możliwą infekcją, zadałem oczywiste pytanie. „Czy mogę grać we wtorek z Evertonem?”

• By TheSparta
      Twój nick: GustaWSpartA MK-X
      Nick oskarżonego: @@`FoRzA-MOTO-SpOrT`@@
      IP/SID oskarżonego: Admin więc to raczej, zbędne, zresztą teraz nawet nie mogę wejść przez wrzłopa na serwer
      Godzina i data zdarzenia: 31.12.2019 , ok. 13:30
      Mapa: zm_2day
      Screeny/demo: http://719311.hltv3.pukawka.pl/hltv-1912311311-zm_2day-1577794260-1577796060.zip
      Opis: Po pierwsze to beka bo mojego bana nie ma nawet w pseudobansie. Ale do rzeczy, gość mnie banuje za w sumie przypadkową pakę na ostatniego na dzień, serio? Już nawet nieważne czy rzuciłem celowo, przypadkowo, poczekam sobie, to mi akurat nie robi, ale zmierzam do tego że typ kompletnie nie ogarnia funkcji admina, za przypadkową pakę banuje na dzień twierdząc że "ludzie nie czytają regulaminów", banuje dzieciaków za mikro gdzie jest 6 osób na serwerze gdzie istnieje opcja mute, ujmę to w skrócie tak, jak go nie ogarniecie to równie dobrze możecie zamknąć serwer bo dzięki temu adminowi będzie notorycznie świecił pustkami, elo ebe ebe ebe.
    • By BATON
      naleśnik indyk kurczak albo filet z kurczaka ogórek pomidor jajko i sos słodko kwaśny
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.