Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane podanie by Kato'w


Katow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kato'w
Data Urodzenia: 09-09-1995

Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: 
Ponieważ w przeszłości posiadałem własną sieć oraz współpracowałem z innymi sieciami jako Junior Administrator a także Opiekun. Na dzień dzisiejszy posiadam
spore "doświadczenie" w CS:GO oraz 1.6. Gram ponad 4 lata z przerwami (Faceity 8lvl od czasu do czasu MM). Wszystko zależy od czasu, ponieważ pracuję. Co mogę więcej powiedzieć? potrafię odróżnić czystą grę od oszustwa 
oraz rozpoznać GRACZA czy faktycznie czysto gra. Dodam iż potrafię także rozpisywać demka, czy tworzyć paczki amx do gry CS 1.6 - Mam nadzieje, że wystarczy tyle informacji. Bo nie chciałbym rozpisywać tutaj biblii Świętej! 

Znajomość sourcemod [1/5]: 5 bez jakiś problemów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się ze mną na steam.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie