Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bazyl wh


Diller

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Twoj DIler daje 0,7
Nick oskarżonego: bazyl
IP/SID oskarżonego:  # 3  "bazyl" 2122 STEAM_1:0:341394460  42  1:06:21   35    0
Data i godzina:  10:7
Dowód: wh jak dla mnie
Opis sytuacji: Widac jakie info ma... sami ocenijcie demko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest dowód? Jakiś link do demka?

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego wh tam nie widze, ani jedna sytuacja nie wpadła mi jakoś specjalnie w oko. Gracz po prostu używa słuchawek i jak słyszy kroki wcelowuje się no i po prostu zabija. Do tego miał dziś rano robione ssy i też było czysto, więc jak dla mnie ban się nie należy.

 

 

@ Anka DD2 #2 "Żadnego wh tam nie widze, ani jedna sytuacja nie wpadła mi jakoś specjalnie w oko." Proszę o czytanie ze zrozumieniem :D Równiez miłej niedzieli.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vixa napisał:

Żadnego wh tam nie widze, ani jedna sytuacja nie wpadła mi jakoś specjalnie w oko. Gracz po prostu używa słuchawek i jak słyszy kroki wcelowuje się no i po prostu zabija. Do tego miał dziś rano robione ssy i też było czysto, więc jak dla mnie ban się nie należy.

"Jakoś" czyli sam również do końca pewny nie jesteś. Ok dziękuje za opinię. Miłej niedzieli.

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie