Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Terrorist

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: CS:GO AWP
Typ Serwera: AWP
Link GameTracker: 
https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
Hosting: Liveserver (Współpraca)
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
Wiek właściciela serwera: 20
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
Kontakt: Priv, Steam, Telefon

 

Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod :'DD nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie :)  skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.

 

@Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest :) .

 

@Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić :D

Edytowane przez terrorist0p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego "wow" serwer nie robi, masz pluginy na reklamy, głosowanie na nową mapę (etc), skiny kosy rekawiczki no i chyba tyle xD. Jak na moje szukasz sieci do "rozkręcenia" serwera i tyle.

Jak pisałem tak piszę, jestem na nie.

- nierozkręcony,

- serwer "wow" nie robi (nie zachęci graczy do grania na nim),

- Brak pojęcia (tak mi się wydaje), na temat serwerów CSGO.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shell napisał:

Żadnego "wow" serwer nie robi, masz pluginy na reklamy, głosowanie na nową mapę (etc), skiny kosy rekawiczki no i chyba tyle xD. Jak na moje szukasz sieci do "rozkręcenia" serwera i tyle.

Jak pisałem tak piszę, jestem na nie.

- nierozkręcony,

- serwer "wow" nie robi (nie zachęci graczy do grania na nim),

- Brak pojęcia (tak mi się wydaje), na temat serwerów CSGO.

Byłem i na Waszym 3Maps z ciekawości, również efektu wow nie robi, ale zapewne boisz się, że może być dla niego konkurencją gdyż AWP jest bardziej grane jak 3MAPS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Zauważyłam, albo jedno małe kłamstwo, albo Gt się zrąbało. Piszesz, że gracze się pojawiają, czego na GT nie widać :D Pusty serwer. 
Jestem takie pół na pół. Ale dam Ci na tak, bo każdy zasługuje na szansę, tym bardziej, że już drugi raz napisałeś podanie. 
+ Chęci rozwinięcia tego i nie stania w miejscu. 
+ Wiek
+ Konkursy

Duży minus 
- Nic, a nic nie rozkręcony. Kup chociaż reklamę gdziekolwiek żeby wchodzili i grali :D 

@ terrorist0p Dobrze rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @ Mrs.Fuksiara, każdemu należy się szansa więc też dam na Tak.

+wiek

+chęci rozwinięcia serwera (nowe pomysły).

+konkursy (będzie rywalizacja xD).

-nie rozkręcony, chociaż kup jakąś tanią reklame żeby serwer się powoli rozkręcał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie gościowi szanse na rozwiniecie serwera bynajmniej miesiąc jeśli nie wypali nie ma po co tego ciągnąc niestety jeśli chcesz mieć graczy na serwerze musisz troszkę wyłożyć pieniędzy. Powodzenia :) 

@Edit polecam stronę https://gosetti.pl/serwery/   @ eXe.@ ByczeQu 4MAPS dodajcie sobie tam GT jeśli nie macie i dajcie informacje, ze można oddać głos na serwer :)

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nierozkręconego serwera nie bierzemy. Żadnej żywej duszy na niej nie ma, i myślisz że przyjmiemy Cię na okres próbny i poczekasz aż ktoś od Nas będzie wbijał i zapełniał? Poczekamy aż serwer się rozkręci, będzie wszystko cacy i wtedy złożysz ponownie podanie o dołączenie.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucony.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie