Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane UB dla Pabloo


PabloEscobar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS: PabloEscobar
Serwery: 3 Maps CSGO
Admin banujący: Nie pisze :/
Opis sytuacji: Grałem sobie na spokojnie po czym dostałem bana za wallhacka. Dla mnie to troche smieszne bo koles lata na serwerze ma 13kh nabite i mowia ze jest czysty patrze na niego lata na wh a ja dostaje sobie banika :D 
Link do bana (sourcebans.csowicze.pl): https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:490475820&advType=steamid&Submit
Wycinek z konsoli: Disconnect: You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wyjdź. 3MAPS @ Shell 3MAPS Który admin go banował, prosiłbym o rozpisanie sytuacji.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @ PabloEscobar ban zostaje i został nadany słusznie.

Pozdrawiam,

Nikita Chruszczow.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ban moglby zostac nadany slusznie nawet admin ktory mnie zbanowal nie wypowiedzial sie? Nie bylo ogladane demko. Troche smieszne ale jak wolicie jest masa innych serwerow dla mnie to nie problem tylko chcialem pokazac ze administratorzy serwera na ktorym gralem  nie maja pojecia o cs :/ Pozdrawiam i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PabloEscobar napisał:

Ale jak ban moglby zostac nadany slusznie nawet admin ktory mnie zbanowal nie wypowiedzial sie? Nie bylo ogladane demko. Troche smieszne ale jak wolicie jest masa innych serwerow dla mnie to nie problem tylko chcialem pokazac ze administratorzy serwera na ktorym gralem  nie maja pojecia o cs :/ Pozdrawiam i powodzenia :D

Demko sprawdzałem sam osobiście :D

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wstawienie tu demka i rozpisanie go z podkresleniem podejrzanych momentów. Od decyzji czy ban zostaje decydujemy my (ubt). 

@ Shell 3MAPS

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zainteresowanie admina przez 24h, UB! @ PabloEscobar

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie