Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zaległy przegląd!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

🗞 Wczoraj zabrakło przeglądu zatem nadrabiamy dzisiaj. Zapraszam do lektury! 

🔴 Bayern dopiął swego i wypożyczył z Barcelony Philippe Coutinho. Bawarczycy zapłacą za roczne wypożyczenie 20 mln € a po jego zakończeniu będą mieli prawo do wykupu Brazylijczyka za 120 mln €.

🆕 Znana jest już przyszłość Džeko, który łączony był z innymi klubami. Bośniak zdecydował się podpisać nową umowę z Romą i pozostać tam na kolejne trzy lata.

🔵 W tej sytuacji Inter musi dalej szukać napastnika. Wśród kandydatów wymienia się: Alexisa Sáncheza, Fernando Llorente, Ante Rebića i Arkadiusza Milika.

️ Wciąż niepewna jest przyszłość Eriksena. Trener Spurs, Mauricio Pochettino przyznał, że Duńczykiem wciąż interesuje się kilka klubów i któraś oferta może skusić zawodnika do transferu.

🚫 Upadł transfer Dejana Lovrena do Romy. Rozmowy były zaawansowane, jednak władzom Liverpoolu nie spodobało się podejście do negocjacji zainteresowane klubu, który najpierw proponował transfer definitywny, by później próbować wypożyczenia. 

🚑 Dzisiaj o 17 Real rozegra pierwsze spotkanie w tym sezonie La Liga. W meczu z Celtą Vigo na pewno nie zagra Eden Hazard, który doznał kontuzji uda podczas jednego z treningów. Przerwa Belga ma potrwać maksymalnie do 4 tygodni.

🇹🇷 Steven Nzonzi już w Turcji. Francuz został wypożyczony na rok z opcją przedłużenia o kolejny lub opcją wykupu za 15 mln €.

🗣 Erik ten Hag, zapytany o przyszłość Van de Beeka, ponownie powiedział - Myślę, że Donny zostanie z nami na kolejny sezon.

🔻 Jak donosi Mundo Deportivo, Dembele nie chce być włączany w transakcje z udziałem Neymara. Francuz chce pozostać na Camp Nou i w ogóle nie myśli o odejściu.

🆘 Luis Suarez nabawił się kontuzji łydki we wczorajszym meczu. Jego rekonwalescencja może potrwać kilka tygodni.

📩 Milan złożył ostateczną ofertę za Angela Correę. Zdaniem La Gazzetta dello Sport jest to 38 mln € i 30% z następnej sprzedaży.

🔜 Dyrektor sportowy Milanu, Paolo Maldini, uda się także do siedziby Realu, gdzie przedyskutuje możliwość zakupu Mariano Diaza, który chce opuścić Santiago Bernabéu.

💶 20 milionów euro to cena, którą Barcelona ustaliła za Arturo Vidala. PSG oraz Inter wymienia się wśród zainteresowanych klubów. Chilijczyk grał już pod wodzą Antonio Conte i to może zaważyć o jego przejściu do Serie A.

Dzięki za uwagę! Następny przeglądzik w poniedziałek!  Miłego weekendu ekipa :)

FB_IMG_1566032644679.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twój FP na fb Shadow? 

Czytam przy kawusi, zaje*** robota 👍

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie