Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Kamilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kamila 

Nick oskarżonego: PaTrYkus 

IP/SID oskarżonego: -
Data i godzina zdarzenia: po 19 
  owody: https://megawrzuta.pl/download/968957f318401d159e9e32b094119e09.html
Opis sytuacji: Po pierwszę wbiłam na server i zostałam za chwilę zmutowana za nic..podobno za prowokację chociaż się nie odzywałam, powiedziałam może z jedno słowo. Rozmawiałam z tym oto "adminem" na privie tam padło parę nieodpowiednich słów po czym mi napisał że mnie zbanuje, od kiedy steam wnosi coś do servera? Prosiłabym o obejrzenie demka i wysnioskowanie kto zachował się nie odpowiednio. Oczywiście jestem osobą która lubi prowokować ale w tym przypadku niestety admin nie miał racji. Dziękuje z góry.

 

nie mogę coś linka wysłać ale to było hltv z godziny 19:08 - 19:33 jak się nie mylę i to było gdzieś 19:20 -25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po  pierwsze , kiedy nie wejdziesz na serwer zaczynasz gownoburze . Sama prowokujesz ludzi i im ublizasz . Skargi leciały na Ciebie na u@ . "Ogarnij Kamile , ciągle wyzywa" . To że masz jakiś problem do płci męskiej tak jak to napisałaś ;) nie oznacza że musisz się wyładowywać na serwerze . Zapewne jeszcze nie raz dostaniesz tutaj jeszcze bana  , jak nie ode mnie to od innych osób . Jeśli masz zamiar szukać atencji to nie tutaj . Pozdrawiam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dać/ ukazać jakieś dowody na to że kogoś obrażam :) nie życzę sobie żadnych pomówień. Jeśli dasz dowód przyjmę to z pokorą chociaż taka sytuacja w ogóle nie miala miejsca. Piszesz że ludzie Ci pisali żebyś mnie ogarnął bo ciąglę wyzywam...to coś ciekawe co piszesz gdyż dopiero co wbiłam na server, runda nawet się jeszcze nie zaczynała jak dostałam muta. Skończ się ośmieszać bo naprawdę szkoda mi słów aby określić to jak się zachowujesz, jestem prowokatorką ale nigdy nikogo nie uraziłam ani nie obraziłam bo pamiętaj że trzeba umieć robić to z głową :) . Dostałam od Ciebie bana na tydzień za to że się nie dogadywaliśmy na STEAM i tam leciały różne wiązanki a nie za to że ZACHOWYWAŁAM SIĘ NIEODPOWIEDNIO NA SERVERZE. Mylisz pojęcia a pamiętaj że steam NIE WNOSI zupełnie nic do naszych relacji i zachowań na serverze. Czekam aż odpowiednia osoba przejrzy demko a napewno taki wygadany nie bd. RÓWNIEŻ POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PaTrYkus Mixowywłaśnie oglądałem demo (zostawiam Ci je w załączniku) z tej sytuacji. Kamila weszła i zaczęła pisać+mówić do feniksa (trwało to może z minutę) gdzie ona do niego "hej feniks" on do niej "nara" i Ty już stanąłeś sobie na respie pięknie i zacząłeś ją mutować. Nie miałeś żadnych zgłoszeń bo za co niby? zdążyła jedynie zamienić 2 zdania z feniksem. 

Macie do niej uprzedzenia a jednak sami dążycie do tego by była wobec Was taka jak ją stawiacie w świetle złej. 

Dostajesz ode mnie 1/3 za nadużywanie praw admina a Kamila dostaje UB.

 

/cl

HLTV-1908131908-de_dust2.dem

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123.png.ddb31a2d7f6f382b4058d7d956c813e9.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie