Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja dodania WalkGuard


Matixen

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać na serwer tzw strefy, gdzie ustawia się do której minuty może np przebywać osoba na respie TT i jakie mogę być tego konsekwencje, np można ustawić resp TT tak jak jest do  1:30, gdy osoba będzie przebywać na respie od 1:29 zaczyna tracić HP i w konsekwencji może zginąć. Można również dodać, że CT do któreś minuty nie może rashować anarchii, górnego tunelu B ani dolnego i mida, co może TT w końcu ruszy do tego, żeby nie kampić przed anarchią i na respie. Myślę że może ten plugin dużo zmienić na serwerze i rozgrywka będzie na pewno przyjemniejsza.

Link do pluginu: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=477672?p=477672

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ do tego trzeba w takim razie dograć plugin który PRZENOSI pakę do następnej osoby jak jest np afk czy coś bo jak ktoś wróci na respa po pakę to co? będzie tracił HP bo ktoś się bawi i ją wywala? jak to działa na tym pluginie?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RumcajsJumper napisał:

+ do tego trzeba w takim razie dograć plugin który PRZENOSI pakę do następnej osoby jak jest np afk czy coś bo jak ktoś wróci na respa po pakę to co? będzie tracił HP bo ktoś się bawi i ją wywala? jak to działa na tym pluginie?

Niestety autor pluginu WalkGuard nic nie wspomina o tym, lecz napewno idzie edytować plugin AFK Bomb Transfer, aby po kicknięciu gracza bomba przeniosła się do innego gracza, który jest najbliżej bs'a

Link do pluginu: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=209449

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Bardzo dobra, przydatna propozycja. Kojarzę że na innych serwerach dawniej było że jak ktoś przekroczył ustalony czas na respie to czarniał ekran, ale propozycja z ujmowaniem hp, jest lepsza. Jestem za dodaniem jej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie