Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Pawel^^


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Sledzik [Lubelskie KoTy]
Nick oskarżonego: Pawell^^
IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:2103173778
Data i godzina: 06.08.2019 21:20
Dowód: http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1908062102-de_dust2.dem.zip
Opis sytuacji: Normalnie zlewałem to sobie do dziś dnia aż w końcu nie wytrzymałem.Za każdym razem kiedy wejde na serwer Paweł notorycznie mnie prowokuje oraz obraża powodem tego jest to że broniłem byłego admina.Z wejscia tylko na serwewer odrazu prowokacja:

[~VIP~] Pawell^^ :  wynocha sledziu
[~VIP~] Pawell^^ :  kup muzg 

[~VIP~] Pawell^^ :  tak to jest jak sie lize dupe chamberowii

I Tak jest za każdym razem kiedy wejde na serwer

Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka.Daje demo z HLTV z tego powodu że tam będzie pokazane czy go wyzywam czy nie żeby sobie zaraz czegoś nie dodał proszę administrację serwera o ogarnięcie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za każdym razem kiedy wejde na serwer" to duzo jestes na tym servie 3 raz cie widze xd"Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka." Chamber nie był niewinnym człowiekiem buhah, napisałem żebyś kupił sobie muzg ponieważ mówisz że cie obrażam a ja raczej prowokuje buhah, przyznaje sie do prowokowania  xD nie dziekujcie xd

 

Panowie + gandalf nie zesrajcie sie przypadkiem okej? gandal won ze skargi spamisz tylko

 

EDYYT Skarga może stać tyle ile trzeba za nim bedzie sprawdzona a ty nie nabijaj postów i nie spam w skardze ŚLEDZIU

Edytowane przez Pawell^^

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

123.png.ddb31a2d7f6f382b4058d7d956c813e9.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie