Skocz do zawartości

Zablokowane DD2#1


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

:papa:Proponuję dodać nowy pkt do Regulaminu który będzie zakazywał robienia reconnectów (odrodzenia się drugi raz w tej samej rundzie)  oraz zarządzenia jaka kara ewentualnie będzie przewidywana za ten występek :lupa:

 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra propozycja. Strasznie jest to irytujące, gdy zabijasz fraga na początku rundy, 

a ten sobie wchodzi do gry i biega dalej. Ewentualnie można wgrać anty slaya właśnie za tego reconnecta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za dodaniem tego punktu do regulaminu ponieważ jest to bardzo irytujące jest kilka osób które tego używają bo chcą mieć jak najwięcej fragów w 1 rundzie nawet admin z tego korzysta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*
1 godzinę temu, RumcajsJumper napisał:

Sama propozycja co do osób lubiących reconnecty jak i sposób kary podanej przez Rumcajsa jest potrzebne, gdyż jak widać nikomu nie podobają się tacy oszuści. Jestem za wprowadzeniem tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie