Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pytanko


belmondziak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie po co jest UBTeam na forum po co ten cały bans skoro po werdykcie H@ dają hasło na steamid jak im cos nie pasuje to juz 2 raz taka sytuacja wcześniej mi zdjął to hasło po tygodniu a dzisiaj znowu załozył nie wiadomo dlaczego oczywiscie chodzi o AIM/HS bo reszta serwerów na tym forum jest na szczęscie normalna

image.png.ab38c51795f20542228c32958c69aaa2.pngimage.png.1b9314fe8c54f42b372ab33331c7acb0.png

To jest robione dla beki?Czy w jakim celu bo nie rozumiem :D

 

 Gdzie są te zmiany z tego tematu bo coś ich nie widze :D?

Edytowane przez belmondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/1ade25c0c0892.png.html

https://zapodaj.net/2adc391e8a45e.jpg.html

 

na pewno u mnie na serwerze nie pograsz. Ja nie mam zamiaru mieć na serwerze człowieka, który tak jak ty  „dla zabawy” sieje ferment ;) a co do decyzji Administracji, czy „czerwonych” to jak nie chcecie uszanować mojego zdania, to możecie usunąć serwer z tabeli i zabrać mi uprawniania na forum, ale mam nadzieje że zrozumiecie ;)  I ja się więcej w tym i ogólnie na temat tego pana co pisze te wiadomości wypowiadać nie będę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Chrobras AIM HSdlaczego tak uważasz? A ja proszę aby każdy z twoich "adminów" rozpisał demko w którym obecny gracz który napisał ten temat czituje. I jaki według ciebie sieje ferment bo nadal nie wiem o co chodzi.. A jeżeli mają być nadal takie problemy z adminami czy ogólnie z Twoim serwerem to za niedługo będziemy musieli się pożegnać. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione / brak zainteresowania. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie