Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Nick ExoRc1sM2


MemorableOficia

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Data urodzenia:18.02.1991
Nick:ExoRc1sM2
Opis swoją osobę:Miły Ogarnięty
Co Cię skłoniło do napisania podania: hęć udzielania pomocy, masa wolnego czasu to chyba najważniejsze atuty. Jednak jeżeli będę komuś potrzebny to wejdę kiedy będzie trzeba.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: To tak, nie mogę zaświecić tutaj super doświadczeniem na tym stanowisku, ale myślę, że kiedyś je zdobędę. Jestem osobą zdeterminowaną do działania jak i również osobą która lubi odkrywać i poznawać nowe wyzwania i nowe obowiązki. Jestem bardzo aktywnym użytkownikiem na naszej sieci, spędzam tutaj wiele godzin dziennie bo lubię czasami z kimś popisać, czy też sprawdzam dział naszej areny :) Lubię również pomagać nowy użytkownikom na naszym forum którzy potrzebują pomocy czy też nie wiedzą gdzie napisać coś we właściwym dziale. Spędzanie czasu na forum sprawia mi na ten moment więcej "Fanu", niż granie w jakiekolwiek gry. Chciałbym po prostu zdobyć ostatnie brakujące mi doświadczenie na posadzie moderatora i pomagać sieci w rozwijaniu się
Kontakt:fb Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia razi, chyba że po prostu ucięło Ci literę - mam na myśli "hęć", aktywnością również nie powalasz. Ponadto, brak reklam które również są ważnym wymogiem.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh cały czas to samo

Na NIE

-Brak reklam

- Posty

-aktywność

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie