Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na admina


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jessa
Nick oskarżonego: CHAMBERKIL
IP/SID oskarżonego:  nie mam,ale macie 
Data i godzina: nie pamietam
Dowód: https://imgur.com/a/5NZmXgf
Opis sytuacji: Jak widaćna ss'ach admin @ CHAMBERKIL DD2 #2 potrafi tylko upominać gracza A.Got, zamiast banowac, ale zaraz wszystko opisze... Była sytuacja gdzie dziś grałam, zgłaszałam mu na u@ adminowi,że A.got przeklina i czemu nie zostanie wyrzucony z banem,skoro sytuacja się powtarza... Zero reakcji.. Była sytuacja z @ Pawell^^gdzie wszedł na serwer, zaczął grać nikogo nie obraził ani nic, napisał coś na czacie,że ktoś chyba przeklnął czy go obraził i dostał kika "ogarnij się" tylko nie wiem od którego admina,ale można się domyślić. Z tego co widzę to admini na serwerze mają swoich ulubienców, więc dlaczego ciągle upominaja kogoś by się ogarnął ? Skoro ktoś nie reaguje na to, że zwraca mu się uwagi powinien dostać bana a nie... Podrzucam sski, które dostałam również.

@ RumcajsJumper obczaj sytuacje w wolnej chwili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123.png.ddb31a2d7f6f382b4058d7d956c813e9.png

@ CHAMBERKIL DD2 #2 dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie na brak reakcji + spam na say@@, nie służy on do rozmów między adminem a graczem, masz amx_psay. 

Nie ważne czy on wyzywa Ciebie czy kogoś innego, na serwerze musi być porządek bo jak widzisz nie każdy odebrał to w taki sposób, że wyzwiska są w Twoją stronę. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie