Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Ostatnia/pierwsza Reakcja


snuffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym, aby na ostatniej/reakcji nie było mylenia typu podskocznia lub podskoczyłbym sobie, etc.

Jest to bardzo słabe, a serwer ma sporo graczy. Jak wiadomo na tych zabawach każdy chce wykonać jak najszybciej zadanie.

Rozumiem mylenie komendami typu popcorn, Polska, kucyk, etc.

 

Ale takie co zawiera już w sobie podskocz jest bez sensu i jest to moim zdaniem fragowanie, a na serwerze powinniśmy się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem o tym pisać :)

To jest wkurzające a przecież jak jest bezruch czyli można skakać i jak powie ostatnia reakcja podskocznia to każdy ma prawo skoczyć bo nie było do odwołania.

Takie mylenie na wielu serwerach jest zabronione i słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem o tym pisać :)

To jest wkurzające a przecież jak jest bezruch czyli można skakać i jak powie ostatnia reakcja podskocznia to każdy ma prawo skoczyć bo nie było do odwołania.

Takie mylenie na wielu serwerach jest zabronione i słusznie.

 

Na serwerze powinniśmy się bawić a nie bać się wykonać czegokolwiek...

Tak to teraz wygląda na serwerze, jak na jakimś obozie przetrwania, a nie o to chodzi w tym modzie.

Większość prowadzi mało kreatywnie w kółko robiąc te same zabawy w terrarium. Ruszcie główką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuff mylisz się. Ct nie gra na fragi. Zadaniem CT jest pozostawienie jednego więźnia. Więźnia, który będzie najlepszy w danej rundzie. Jak usuniesz takie pomyłki to jak niby CT ma wyeliminować więźniów? Trzeba słuchać uważnie i nie będzie problemu. Ja jestem za pozostawieniem tej zasady bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuff mylisz się. Ct nie gra na fragi. Zadaniem CT jest pozostawienie jednego więźnia. Więźnia, który będzie najlepszy w danej rundzie. Jak usuniesz takie pomyłki to jak niby CT ma wyeliminować więźniów? Trzeba słuchać uważnie i nie będzie problemu. Ja jestem za pozostawieniem tej zasady bez zmian.

 

Jest multum innych sposobów, aby wyeliminować CT. Trzeba ruszyć głową.

Pełno innych zabaw, a nie  tylko takie bezsensowne polecenia.

 

Na tym serwerze CT gra na fragi i ja ślepy nie jestem.

Jakiś admin RosseneQ, czy coś takiego jest tego przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przegrałeś na serwerze nie całe 2 godziny.. http://www.gametracker.com/player/snuff/31.186.82.162:27046/
Grasz od niedawna więc nie wmawiaj ludziom, którzy grają już długo, że ct gra na fragi. Moim zdaniem temat do zamknięcia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CT musi tak prowadzić aby była zabawa a ludzie nie odchodzili było fajnie itd..

 

Więc jeżeli chcemy dłużej się bawić to trzeba nie zabijać więźniów, co za tym idzie wtedy każdy ma szansę na zabawe.

Więźniowie jak i CT powinno fajnie się bawić wyjść na mapę wymyślać nowe atrakcje, bo jak ja widzę cały czas te same polecenia np "Po odtworzeniu celi idziecie jak najszybsza drogą do klatki terrarium" itd to jest nudne.

 

Myślę że trzeba zrobić rezerwację na CT i trzeba będzie składać podania by być strażnikiem.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło mi pograć 2 godziny, aby zobaczyć jak wygląda gra w CT na tym serwerze...

Izcon ma racje, powinno być kreatywnie i mapa powinna być wykorzystywana, a tuta tego NIE MA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Temat został zamknięty.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie