Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane 3 Skarga Chamberkill


Pawell^^

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Pawell^^
Nick oskarżonego: Chamberkill (admin)
IP/SID oskarżonego:macie
Data i godzina:18:17-18:22
Dowód: demo,, https://ibb.co/fCVQW5H
Opis sytuacji: wchodze sobie na server i chamber mi pisze "pawel to przegryw serwera" Fajnie ze admin tak mi pisze FAJNY PRZYKLAD ADMINA,, + KICKNAL MNIE Z POWODEM AFK  a stałem tylko kilka sekund, to nawet nie bylo na respie, ale oczywiscie zrobil to dla tego bo jego DUMA ZOSTAŁA URAZONA I NIE UMIE SIE Z TYM POGODZIC ALE co ja bede ocenial RZADAM ODEBRANIE MU ADMINA 

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w zasadzie można powiedzieć oddzielna sprawa..Sytuacja wydaje się być żenująca.Jeśli jednak to prawda co pisze założyciel tematu,to jednak sam admin brnie w tą całą ,,zabawę,, i prowokuje gracza.
Także z tą dziecinnością to tak ,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrące ale dziś byłem świadkiem jak Paweł sam prowokował Admina ja stając w obronie admina zostałem cały czas wyzywany na czacie jak i Micro przez jego kolege jeżeli bd trzeba podrzuce ssy z Konsoli aaa i zostają jeszcze Demka z mapy.

Pozdrawiam Sledzik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzik idz liż dupe gdzie indziej, podrzuc te ssy jak prowokuje kochanie :*, to dobrze ze stajesz w obronei admina bo on sie sam obronic nie umie :) TO na mnie gadasz? czy na kolege? idz pan w ****

Edytowane przez Pawell^^

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie