Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad Z Parson.


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Malinaa (ja)- Redaktor.

Parson- Osoba udzielajaca wywiadu.

 

Ja: Witaj, czy chciałbyś mi udzielić wywiadu?
Parson: Nie ma problemu.

Ja: Może na początek przedstawisz się? Jak masz na imię, gdzie mieszkasz? 
Parson: Mam na imię Krystian . Mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju ( woj. Śląskie ).

Ja: Ile masz lat?
Parson: Na razie 16. Jeszcze rok i będzie 17 xD

Ja: Masz 16 lat więc się uczysz w szkole ponad gimnazjalnej. Jakiej?
Parson: Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego. Nauczyciele trochę wymagający, ale da się z nimi wytrzymać .

Ja: Masz jakieś plany, co do przyszłej kariery zawodowej?
Parson: Miałem kilka planów, ale zrezygnowałem i na razie się jeszcze zastanawiam Chciałem być informatykiem na przykład, ale w końcu uznałem, że to nie dla mnie. I wciąż poszukuje.
 

Ja: Masz jeszcze dużo czasu, na pewno znajdziesz. Masz jakieś większe marzenia/cele w życiu które chcesz spełnić?
Parson: Nie mam żadnych.. Jedynie co by się przydało to wygrać w Lotto i kupić sobie wille czy coś podobnego xD

Ja: No tak, to jest chyba marzenie każdego. Czytasz książki?
Parson: Ostatnio nie za bardzo. Kiedyś czytałem częściej, lecz ostatnio w ogóle się do tego nie pale.

Ja: Masz jakieś ulubione gatunki muzyczne? Jak tak to jakie? Jacyś ulubieni wykonawcy?

Parson: Mam. Najbardziej lubię muzykę Reggae.
A mój ulubiony wykonawca to Kamil Bednarek xD

 

Ja: A ulubiony gatunek filmowy?
Parson: Ulubionymi moimi gatunkami filmowymi są bardziej filmy romantyczne i akcji.

Ja: Polecasz jakiś naszym czytelnikom?

Parson: Polecam film ( nie wiem jaki to gatunek xD ): Miasto 44 .

Ja: Masz jakieś hobby?
Parson: Moim hobby są zwierzęta i komputery najbardziej.

Ja: Jakie zwierzęta lubisz i dlaczego?
Parson: Lubię wszystkie zwierzęta, ale najmniej kotów . Otóż najbardziej lubię psy, ponieważ są posłuszne, można je uczyć sztuczek i wyprowadzać je na pole.

 

Ja: Skąd takie zamiłowanie do zwierząt?

Parson: Kocham wszystkie zwierzęta i jestem z każdym związany, a zaczęło się to od kiedy byłem mały i mój dziadek miał wilczura Zawsze siadałem na tego psa a on szedł, gdzieś i prowadził. Oczywiście teraz tego nie robie, nie wsiadam na żadnego psa.

 

Ja: Haha no raczej. Umiesz opisać swój charakter?
Parson: Charakter hm.. Ogólnie na co dzień jestem miłą, sympatyczną osobą. Lubię pomagać i robić wszystko dla dobra innych. Czasem się zdarzy coś, że zrobię źle, ale zazwyczaj się to nie zdarza.

 

Ja: Jak najczęściej spędzasz wolny czas?
Parson: Wychodzę z kolegami na dwór lub wychodzę z psami na pole i bawię się z nimi. Jak mam jakiś gorszy dzień siedzę przed komputerem.

Ja: Wspominałeś wcześniej że twoim hobby są komputery. Dlaczego?

Parson: Po prostu lubię się interesować tym. Uczyć się czegoś nowego o nich. Jak coś naprawić lub coś zupełnie innego..

Ja: No dobrze, dowiedziałam się dużo o twojej osobie. To może teraz zapytam o forum. Jak trafiłeś na CSowicze.pl?
Parson: A więc tak. Kiedyś grałem na innym serwerze zupełnie i dostałem bana ( wstaw screeny ). Starałem się o Unbana, lecz go nie dostałem, przez nieudolność admina, który dał mi bana a nie zrobił mi ss'ów. Więc poszukiwałem serwera dd2, które lubię, ponieważ nie ma żadnych poziomów /lvl itp. i każdy ma równe szanse i tak natrafiłem na wasze forum.
Spodobała mi się cała administracja i gracze więc zostałem.

 

Ja: Podobają Ci się tutejsze serwery?
Parson: Wasze owszem tak. Ale niektórzy jak się uczepią ciebie jak pies ogona to zawsze zrobią tak żebyś miał jak najgorzej . Ale Pochwalam wasze forum, gdyż widzę, że się staracie. Chcecie jak najlepiej dla graczy .

 

Ja: Grasz Steam czy nsteam?
Parson: Mam Steam, ale gram na non, ponieważ nie przyzwyczaiłem się do innego wyglądu. Czasem wejdę na Steam i pogram sobie, ale dzieje się to bardzo rzadko.

Ja: Jak oceniasz pracę administratorów, moderatorów i UBm? W jakiem skali i dlaczego?
Parson: Ubm w skali 5/10, ponieważ niektórzy muszą czeka bardzo długo na ub, bo nw czy jest za mało ubm, czy są mało aktywni . Moderatorzy 8/10 robią to co do nich należy i się starają . A reszta administracja to zależy kto, bo niektórzy się obijają, a niektórzy robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc Forum ( na przykład ja się staram)

Ja: Posiadasz jakąś szczególną rangę na forum/ ts3 bądź na serwerze?

Parson: Według mnie szczególną rangą jest admin, którego posiadam na DD2 #2 . I VIP na forum. Staram się teraz o Promotora na Forum, żeby pomagać wszystkim którym mogę.
A wracając do poprzedniego pytania to sądzę, że najlepiej się sprawują redaktorzy.


Ja Mam nadzieję że Ci się uda i trzymam kciuki. Bardzo dziękujemy. Dochodzimy do końca naszego wywiadu. Chcesz kogoś pozdrowić na koniec?

Parson: Chciałbym pozdrowić całą administrację z Forum jak i graczy. Powiedzieć Wam żebyście się starali dalej i robili to co potraficie najlepiej. I gracze, żeby się nie poddawali złóżcie podanie na admina albo zróbcie niespodziankę właścicielowi lub adminowi waszego serwera na którym gracie, na pewno się ucieszą . Pamiętajcie, żeby pomagać ! I pozdrawiam jeszcze brata, który od niedawna dołączył do waszego Forum .
Dziękuje ci Kamilo! i do Zobaczenia! Miłej Nocy Życzę! :3

 

Ja: Dziękuję za wywiad oraz także życzę miłej nocy.
Parson: Myślę, że kiedyś zrobimy jeszcze wywiad. Do zobaczenia!

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiadzik

Lecz niektorych słów nie da sie zrozumiec i z ortografia nie zbyt

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skarbie wywiad jest naprawde super <3

Twoj najlepszy<3

Oby tak dalej.

 

Moze czas na gazetke ?

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie