Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane sgsy


Kento

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wyjaśnić tego banika: 


Bo dalej nie wiem w czym rzecz, w regulaminie nie ma nic o zakazie sgs`ów, jakiś @ z jedną półkulą tłumaczy, że sgs to wspomagacz? XD Jak się pytam w jakim znaczeniu sgs to wspomagacz to drugi @ z drugą półkulą bo się podzielili chyba mówi mi, że mam się nie odzywać bo nie mam pojęcia o sgsach??
Wspomagaczem to może być skrypt  do auto sgsów, nie sam sgs który jest po prostu typem movementu z clear configiem bez aliasów. Chyba, że banujecie też ludzie za robienie bh, albo kucanie, to sry. Jeżeli chcecie zakazać sgsów, to dodajcie to jasno do regulaminu, a nie permujcie za takie coś, bo wygląda jakby was dupa bolała, że ktoś się rusza lepiej od Was. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego czego nie zrozumiałeś we wcześniejszym odwołaniu ????

SGS = Wspomagacz do gry takie to trudne?

3.1 Używanie wspomagaczy - PERM

 

@ MaciekFnatiK Ty podejmij decyzję :/

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie pomocne, to proszę. Czy to jest według Was wspomagacz?

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dostane za ta wypowiedz warna, ale kij. Chcialbym sie zgodzic tutaj z J@ i gosciem, ktory pisze odwolanie. SGS'y to nie byl nie jest i nie bedzie wspomagacz. Chyba, ze ktos uzywa skryptu,programu do tego. Sam dostalem nieslusznego bana z tym samym powodem, bo moje akurat GS'y byly szybsze niz niektorych ludzi XD. Jesli serwer nie ma ograniczen, tak jak dd2 #2 to mozna sie rozpedzic i w pare sec cala mape "przeleciec" na tym. Moja opinia jest taka, ze skoro nie ma w regulaminie ze sa zakazane, to kazdy kto sie odwola, powinien dostac ub. Brak zakazu=mozna sobie robic SGS'y/ GS'y. Dziekuje za uwage.

Pozdrawiam, alcomindz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z administracja daje UB , proszę zapoznać się na nowo z regulaminem ,ponieważ zostały wdrożone pewne zmiany na serwerach 

#1 i #2 

Treść: 

Aktualizacja 29/07/2019

Edytowaliśmy pkt 2.3 Zakaz całkowity GS/SGS. 

Dodany pkt w taryfikatorze: Używanie GS/SGS: ban permanentny

Zapraszam do gry . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie