Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wasze propozycje konkursów!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Witam.
Mam pytanko.
Jaki konkurs byście chcieli, abyśmy zrobili?


Konkurs może być związany zarówno z forum, jak i z serwerami. 
Mam parę pomysłów, ale chciałabym, abyście sami również mieli na to wpływ. 
Propozycje zostawiajcie w komentarzach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość przypiął i usunął z polecanych ten temat
  • Sysia ;* zmienił tytuł na Wasze propozycje konkursów!
  • 1 miesiąc później...

freestyle / karaoke / tyralnia (4fun) na ts3 :D

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freestyle może byćna tsie :D sam mogę coś nawinąć :japier:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam fajna propozycje odnosnie serwera BaseBulider a mianowicie jest 1 ct i jest reszta zombie 1 ct chowa sie gdzies z bronia która zabija na 1 strzała i osoba która zostanie wylosowania zgarnia jakas liczbe exp albo wszyscy gracze zostaja zamknieci w jakiejs klatce i potem wszyscy sie bija i wygrana osoba dostaje np 2500 monet i takie zabawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Mam propozycję konkursu który polegał by na turnieju w CSGO np. Użytkownicy forum tworzą własne teamy z innymi po 5 osób. Następnie (w zależności od ilości teamów) rozlosować grupy gdzie np wychodziła by jedna drużyna do dalszego szczebla np. 1/8 finału itp. 

Według mnie nagrody mogły by być tego typu: Specjalna ranga dla każdego, z zwycięskiego teamu + reputacja + vip na forum lub wybranym serwerze.

Turniej można  by było jakoś nazwać i tworzyć kolejne edycje. Oczywiście drużyny zostały by takie jakie są lecz mogły by dochodzić nowe teamy i też jakieś roszady w składach, ale chodzi mi o to żeby teamy były takie jakie były i mogły walczyć o utrzymanie tytułu mistrza.

Do tego jeden użytkowników mógłby zostać komentatorem i takie mecze nagrywać czy puszczać stream i wrzucać do jakiegoś działu na forum 

Do tego można by zrobić rangi dal teamów, w sensie, że jak są kluby to klub mógłby być jako team i np dodać rangi do tego np. Team  Csowicze (i tu np ranga typu "Zwycięscy 1 edycji "nazwa turnieju" ale to tylko propozycja poboczna.

 

To chyba wszystko dziękuje :D 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Konkurs na teamspeaku!

 

1 Propozycja
 Konkurs miałby polegać na ułożeniu śmiesznej piosenki np. o naszym forum i o użytkownikach tego forum. Piosenka musiała by być bez wulgaryzmów i bez obrażających tekstów, lecz taka żeby potrafiła rozśmieszyć wszystkich, a w szczególności jury. Musiała by być wystarczająco długa.

 

2 Propozycja

Konkurs polegał by na tym, że uczestnicy muszą ułożyć taki w miarę długi, śmieszny a zarazem prawdziwy wiersz na temat forum ( chodzi o csowicze.pl oczywiście :D) i użytkowników tego forum, a zarazem w jakiś fajny sposób go opowiedzieć. Oceniać będzie wybrane przez np. administrację, jury a nagrody to oczywiście sprawa administracji.

 

Oczywiście są to tylko propozycje, liczę na uwagi bądź pomysły w jaki sposób można by było ulepszyć konkurs itp. :) 

Chciałbym żeby oprócz karaoke na serwerze teamspeak było więcej super konkursów w których można się pośmiać i pobawić :D 

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już niedługo Wielkanoc i z tym otwiera się furtka dotycząca konkursów...

  1. malowanie jajka tak aby temat był związany z forum bądź cs 
  2. rymowanka również związana z użytkownikami forum aczkolwiek żeby zawierała świąteczny wątek

Wiem, że do Świąt Wielkanocnych jeszcze daleko ale można już coś pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy później...

Nie wiem czy aktualne, ale jeśli temat nie zamknięty to chyba tak hehe 

 

Proponuję zrobić konkurs na najbardziej aktywnego admina (ten który posiada najwięcej minut), a nagroda jaka by była to nie wiem + reputacja albo ranga na forum jakaś, albo to co wymyślicie 😝

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie