Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Cos nie tak :))


debiluwer

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeanalizowaniu demka z HLTV  , stwierdziłem że to nie są zwykłe GS , ponieważ przy robieniu "tego czegoś "  nabierasz  ogromnej prędkości .  Analizowałem to demko z róznymi osobami  np @ Paulinka. i stwierdziliśmy że dostaniesz perma . Nie mam wiecej co wyjaśniać , wystarczy obejrzeć demko :) Dziękuje za uwagę :) 

Edit : 

Normalny ruch modelu - 250 veloo

GS - 300 -350 veloo max

A u ciebie jest z 500-600 velo 

PS : SGS są z duckiem  

Nie ma ograniczeń bo to serwer DR/Surf a nie dd2 : d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze sobie na tym "latam" już prawie miesiąc a dopiero teraz zaczęło wam to przeszkadzać. Skoro uważacie ze jestem "odpalony XD" to czemu wcześniej mnie nie zbanowaliście tylko teraz? Nie uwierzę, że tylu osobom aż tak to przeszkadzało. Skoro jest dozwolone to w regulaminie, nie powinniście za to banować, nawet jeśli ktoś "nabiera prędkości." Wywalcie ten podpunkt z regulaminu, wtedy się zgodzę. Gościu parę dni temu dawałeś mi UB a teraz NIE MA UB, SPALONY JESTEŚ. Zdecyduj się, bo to nie jest śmieszne, tylko żenujące. O moim UB powinien zadecydować @ RumcajsJumper. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam, Alcomindz.

EDIT: @ MaciekFnatiK fakt, szybsze te gsy, ale to dzięki serwerowi. Brak jakichkolwiek ograniczeń, mogę się rozpędzać jak tylko chce. Na niektórych, nie mogę, bo jest to zablokowane. kiedy próbuje się rozpędzić, automatycznie mnie zwalnia :))

PS: Wiem, że sgsy są z duckiem, pomyliłem się przy pisaniu. :))

To skoro nie ma ograniczen, to dlaczego dostaje za takie cos bana? Dozwolone to dozwolone. Twoj ban jest niesluszny w takim razie. @ ferstel

Edytowane przez alco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądne to demo i sprawdzimy co jest nie tak, proszę o cierpliwość. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie