Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA chamberkill


Pawell^^

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Pawell^^
Nick oskarżonego: ADMIN Chamberkill
IP/SID oskarżonego: macie
Data i godzina: 16 50 - 17;00
Dowód: Chamberkill wie
Opis sytuacji: Chamberkill upomina mnie o flesze których nie rzucałem, pewnie ktos mu zglosil na u@ ze to robie a nie robilem, a on mnie upomina o to,           ja mu pisze ze ktos mnie wyzywa to on  tego goscia co wyzywa nie upomnie. Faworyzacja graczy , to ma byc przykladny admin?? On nawet nie umie odpisac osobie która ma problem wyrzuccie go najlepiej bo sie nie nadaje na taką posade i tylko denerwuje

POWTORZE JESZCZE RAZ FWORYZOWANIE GRACZY WIERZENIE W FAKE INFO NA u@, NO I PO PROSTU OLEWANIE GRACZY (czyli mnie) KTORZY PISZA CO JEST NIE TAK GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC, WYRZUCIC GO NAJLEPIEJ

 

uprzedzam Cie chamberkill jesli masz odpowiadac, to nie jest ta sytuacja która byyła jak dostalem bana za flesze wiec pamietaj lepiej bo czuje cos ze napiszeoz o tej 1 ktorej dostalem bana, po prostu wyjasni czemu wierzysz w fake infa na servie i nie zwracasz na moje infa uwagi taki przykladny z ciebie admin jest to dawaj tlumacz sie

 

EDIT POWIEDZIALEM KUZWA ZE TO NIE TA SYTUACJA W KTÓREJ DOSTALEM BANA POTRAFISZ CZYTAĆ CZAMBER?? WROC DO PRZEDSZKOL A sprawdzaj se demka

I NIE PROWOKUJ MNIE NA SERWERZE ZE SKARGA BEZ SENSU I ZE SIE PRZYCZEPILEM I ZE TA SKARGA JEST ZALOSNA, I ZE SKARGA MA MALO WYSWIETLEN, WIESZ CO ROBISZ NIE DAJESZ PRZYKLADU TYLKO UDOWADNIASZ BARDZIEJ ZE NIE NADAJESZ SIE NA ADMINA DZIEKUJE DO WIDZENIA ZEGNAM NIE PODRAWIAM

 

NIE PRZEKLINAM (ciagle)I NIE WYZYWAM ogarnij sie, moze trzeba bylo spytac kto wyzywa,przykladny admin by tak zrobil ty nim nie jestes 

 

Nie jestem taki glupi zeby wyzywac admina nie klam, wiesz dlaczego bo wiem ze nieektorzy admini jak ty daja bana na tydzien bo maja taki ból du*y za mała obraze

 

KONSOLE MASZZ CHYBA po to aby zobaczyc kto wyzywa a kto nie ale chyba nie umiesz

Edytowane przez Pawell^^

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rzucales flesze TT na ryj dostałeś bana na 30 minut ode mnie upominalem cie i jeszcze możesz dostać na wyzwanie admina więc się pilnuj 

Skoro nie rzucales to zaraz można na demku sprawidzic 

A nikt cię nie wyzywal nie widziałem trzeba było pisać normalnie kto i co a nie ciągle przeklinac i wyzywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz już nie posiada administratora na serwerze.

//cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie