Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Propozycja] Administracja Na Serwerach


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym poruszyć dość psujący nam ostatnio reputację temat adminów serwerów. Chodzi tu min. o bany jakie są nakładane przez niektórych adminów (nie mówię, że wszyscy) są one czasami karygodne, a podejście właścicieli,opiekunów serwerów też nie lepsze.

Bez owijania w bawełnę, bo każdy wie jak jest wystarczy wejść w bansa bądź w dział "Strefa Banów".

Piszę z pomysłem, by zaostrzyć rygor w administracji podnieść wymagania i robić jakieś testy przed przyjęciem tak jak jest to w UBT.

Proponuję też zrobić takie testy obecnym adminom, czy chociaż w jakimś stopniu znają regulamin i taryfikator kar.

 

 

Teraz pewnie poleci na mnie fala hejtu ze strony administratorów, ale ktoś wkoncu musi wam wytknąć błędy, bo czytanie tych banów w bansie jest nie do opisania. Wiem też, że większość zgodzi się  tym co napisałem.

Pozdrawiam,Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Sama miałam to ostatnio poruszyć. 

Moim zdaniem każdy z adminów powinien przejść jakieś szkolenie lub powinno się ustalić zasady obowiązujące każdego admina na każdym serwerze. 

Np. Banujemy na nicku, który podaliśmy w podaniu - bez sensu jeżeli admin banuje na nicku np. "ch*j" i takie tam (były takie przypadki) 
Do tego te powody. No kurde poważnie banujemy przez byłych właścicieli? - dla mnie to żałosne, niestety, ale to strasznie psuje reputację sieci. 

Można też wyznaczyć jedną osobę, która jest odpowiedzialna i zaufana aby szkoliła nowych adminow, bądź pisała im zasady. 

@ Vixa Masz rację chłopie. Zero hejtu. 

Edytowane przez Mrs.Fuksiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno być zorganizowane spotkanie dla adminów i wystarczy poruszyć kwestwie  banów itp, ustalić co i jak. 

A co do robienia testów na admina, owszem myślę, że każdy nowy admin, który zostanie teraz przyjęty powinien taki test przejść :)

Owszem posiadamy Opiekuna, ale wydaje mi się,że powinien mieć on jakąś pomoć jeśli chodzi o opieke nad innymi adminami i trzymać nad Nimi TWARDĄ ręke a nie żeby tego typu sytuacj jak wczoraj nie miały więcej miejsca..

A mówię tu o tym, że ktoś posiada admina na serwerze a nie ma konta na forum, dla mnie z miejsca powinna ta osoba być zdegradowana! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vixa napisał:

Witam!

Chciałbym poruszyć dość psujący nam ostatnio reputację temat adminów serwerów. Chodzi tu min. o bany jakie są nakładane przez niektórych adminów (nie mówię, że wszyscy) są one czasami karygodne, a podejście właścicieli,opiekunów serwerów też nie lepsze.

Bez owijania w bawełnę, bo każdy wie jak jest wystarczy wejść w bansa bądź w dział "Strefa Banów".

Piszę z pomysłem, by zaostrzyć rygor w administracji podnieść wymagania i robić jakieś testy przed przyjęciem tak jak jest to w UBT.

Proponuję też zrobić takie testy obecnym adminom, czy chociaż w jakimś stopniu znają regulamin i taryfikator kar.

 

 

Teraz pewnie poleci na mnie fala hejtu ze strony administratorów, ale ktoś wkoncu musi wam wytknąć błędy, bo czytanie tych banów w bansie jest nie do opisania. Wiem też, że większość zgodzi się  tym co napisałem.

Pozdrawiam,Vixa

NA AIM/HSIE Dostaje sie nawet haslo na sid jak sie podpadnie Adminowi ogolnie tam Admini rządzą H@ szantażują ich jak nie dasz bana temu to odchodzę z serwera.Mam tam bana od tygodnia za nic przed banem admin dawał mi slaye/kicki wyzywał mnie gdy napisałem skarge na tego Admina to H@ miał w***ane i wypowiedział sie tylko na temat mojego bana że niby komuś przesłał moje demko do analizy :D :D :D Szkoda ze od tygodnia zero odzewu.Szkoda tylko że Włascicel forum nie reaguje w żaden sposób bo to co sie dzieje na tym serwerze to....

http://prntscr.com/oksgqt 

Edytowane przez belmondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram Twoją propozycję! Co to za zwyczaje, żeby jakieś durne powody banów dawać? Poza tym, uważam że każdy nowo dołączany serwer powinien dołączać jakiś jeden wspólny regulamin, podstawy typu zakaz banowania z wulgarnym powodem itd. 

Dodatkowo,  każdy admin serwera ma obowiązek założyć konto na forum, a jak się nie podoba to wiadomo. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat powodów nadawanych przez administratorów jest taki:

1. Powinien zostać usunięty własny powód bana/kicka z amxmodmenu, aby nie umożliwiało to administratorowi do wykonywania takich działań w kierunku do innych graczy serwera.

2. Jeżeli już ma zostać własny powód to powinny nie zostawać nadawane ostrzeżenia słowne za takie wybryki, tylko od razu degradacja ze strony H@ serwera, ponieważ takie rzeczy niszczą reputację serwera a najbardziej forum.

3. Jeżeli też chodzi o szybką rekrutację myślę aby do niej, oraz do zwykłej rekrutacji naprawdę dodać jakikolwiek test sprawdzający wiedzę owego administratora na temat działania amxmodmenu.

***4. Tutaj oznaczę wszystkich właścicieli serwerów, aby przeczytali owy post i zareagowali i bardziej przypatrzyli się do działań poczynanych przez ich administratorów na serwerze, ponieważ ich zachowania są czasami karygodne. I jeżeli naprawdę nic się nie zmieni, a na liście banów znów będą pojawiały się bany z obraźliwymi powodami to My jako wyższa administracja podejmiemy odpowiednie kroki co do serwerów które u Nas są. Nie chcemy aby był serwer który niszczy naszą opinię poprzez niedopilnowanie adminów przez H@ serwera. ***

 

@ Mentek DD2 #1, @ mefedroniX DD2 #3, @ Mrs.Fuksiara CS:GO MOD #1, @ Chrobras AIM HS, @ eQdemolka AIM HS, @ PaTrYkus Mixowy

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie