Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga na admina DD2 #3


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Jessa

Nick admina: jakiś k0l0r3k

Powód skargi: powód bana

Dowód: https://amxbans.csowicze.pl/bans/7711.html

Wos sprosna szmato

Coś od siebie: No co tu dużo pisać, sprawa jest jasna! Skoro już ktoś ma admina, niech nauczy się go używać , a nie daje bana z treścią "wos sprosna szmato"... Szanujmy się ludzie! Gdzie jest wgl właściciel serwera! hallo! Tolerujesz takie zachwanie adminów na swoim serwerze? Bo wydaje mi się,że chyba nawet to popierasz lub zachwowujesz się w ten sam sposób, szkoda mi słow!

 

PS. Mam nadzieję,że cudowny admin zostane zdegradowany, bo upomnienie go nawet nic nie da.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mefedroniX DD2 #3proszę o wypowiedzenie się na ten temat. I podjęcia odpowiednich działań ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mefedroniX DD2 #3 no właśnie skoro juz masz serwer przydaloby sie napisać wzór,a skoro go nie było wymaga to napisać samemu tez tak zrobilam,wiec się nie czepiaj :)

 

Druga sprawa nie mój serwer,ale mam prawo tez napisać skargę na gracza,który daje takie bany.

Widać zerowe pojecie wgl na temat tego czym się zajmujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zobacz kto napisał pierwszy skarge :) dziękuje mam do powiedzenia na ten temat :) Resztę niech załatwia wyższa administracja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie