Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Maciek5g


Maciek5g

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maciek. [5g]


Imię:Maciej


Wiek:25


Steam ID:https://steamcommunity.com/id/k4texe/


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: ile będzie trzeba. Jestem na bieżąco z każdym tematem


Opisz siebie: pracuje różnie jestem przedstawicielem szkoły językowej więc często jest tak że jestem ponad 10h dziennie dostępny a czasem 1-2 max. Jestem ogarnięty nie mam problemu z rozpisaniem demek


Dlaczego akurat Ty?: byłem kiedyś opiekunem ubteamu gram od 2004 roku więc nie mam problemu z rozpoznaniem cheatera


Czy miałeś styczność z Amxbans?: tak


Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:8/10 za każdym razem pojawiają się nowe chelaty więc nie wiem czy ktoś jest na bieżąco w obecnej chwili


Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: jestem jednym z niewielu którzy w ogóle nie grali na cheatach


Kontakt:steam

Edytowane przez Maciek5g
maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

To moja obiektywna ocena, proszę się nie obrażać. 

Jestem na nie:

-powinieneś mieć jakieś obycie w jakiś cheatach - 

-grając na serwerze jako admin kontynujujesz na y@ tematy z graczami które nie powinny się tam nawet pokazywać, często podgrzewasz tym atmosferę, co składania mnie do myśli że to może się przełożyć na późniejsze konflikty np na forum.  - 

-wiek +

-doświadczenie +

 

Popracuj trochę nad powyższymi punktami z  '' -''  i złóż podanie za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na NIE. 

-nie grałeś na cheatach

-niedawno dostałeś admina na dd2, i zajmij się narazie tą rangą 

- wątpie w twoje doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!

- Słabe podanie

- Coś nie chce mi się wierzyć w te twoje doświadczenie :D

- Zerowa aktywność

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny ten wasz argument

"Nie chce mi się wierzyć w te twoje doswiadczenie" lub "Wątpię w twoje doświadczenie" :beka:

To jest tylko wasze przemyślenie nie wiedząc jak było i jak jest ;)

Co do podania tak, czy siak jestem na nie. Dopiero co wróciłeś od stycznia bodajże. Ubteam jest 4/5, ale myślę, że aż tak mocne zapotrzebowanie nie jest żeby brać pierwsza lepszą osobę z podania. Nie grałeś na cheatach, więc według mnie nie wiesz jaki i w jaki sposób działa, a oglądanie na yt, czy czytanie o nich nie da Ci tyle co praktyka. 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie