Skocz do zawartości

Zablokowane Witam wszystkich :D


Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze więc skoro gram na waszym serwerze to czemu nie.

Mój obecny nick w CS 1.6 to RL lub ItzRealRL

Mam na imię Adrian, 17lat, data moich urodzin to 20 marzec.Ogolenie lubię grać w gry jak większość tu ale moje top to: LoL, Osu!, CS 1.6, CS:GO, Geometry Dash, Pokemony i wiele więcej. Mój ulubiony mod w cs 1.6 to classic a mapa oczywiście DD2. Gram w 1.6 około 5 lat z większymi lub mniejszymi przerwami więc jest coś w łapie. Lubię rysować graficzne i na kartce :D, kocham ogrywać stare gierki z np. z nesa lub te z dawnych telefonów z Javą. Moją szkołą średnią jest technik informatyk. Mój ulubiony Pokemon to Jolteon a kolor to niebieski i żółty. Lubię modować sobie skórki broni w 1.6. Jestem oczywiście że miły, lubię się pośmiać, i spędzać czas ze znajomymi. Dużo czasu poświęcam Discordowi zawsze jakiś admin czy coś. Nwm co bym jeszcze tu napisał :P

Mam nadzieję że fajnie się spędzi tu czas na forum jak i serwerwch ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hej:

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie