Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane młody g / enough.


RIBOSEE2G

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: młodyG
Serwer: aimhs
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): Steam_ID: 0:1:508733616
Link do demka: mlody.zip
Podejrzane momenty: 10:44 11:05 11:23 11:52 12:40
Opis sytuacji: 10:44(nawet skanem w locie te pestki siadają), 11:05, 11:23 dzikie te 1tapy, moje wyglądają całkowicie inaczej plus nie wiem czy to bug, ale w slowmo na kazdej rozdzielczosci widać nabój który trafia nad głową w ścianę, a jednak wchodzi głowa. 11:52 znow obok hitboxa lecz siadło, 12:40 beka, od razu po zabiciu pierwszego celownik na drugiego gdzie nie powinien mieć pojęcia gdzie sie zrespił. Arena nie jest mapą gdzie idzie wyuczyć się respów na pamięć przy 2x2 i 12 randomowych spawnach.  

 

Ogólnie gościu nie istnieje w google z tym sidem lipcowym, a jeśli ugrał coś w przeszłości to niech pokaże stare acc, bo takich 1tapów i doubleducka to z ffa sie nie wynosi, plus do tego jego Acc. 11% ma aimhs powyżej 500 fragów (pomijając juz gre z narciarzami rate100k) jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia. Na pewno nie z takim movementem jak kij od szczotki przez gościa z 2019 roku steamlvl 1. Odnośnie filmików na yt które wrzucił w swoim temacie o unbana to nie wiem kto to kwestionował, ale to w żaden sposób nie udowadnia jego wiarygodności. A jeśli ktoś chce kwestionować moją wiedzę i doświadczenie w grze wkleje swoj link do esla i dodam, że w csa gram od 2k4 roku(na aimhs csowicze co reset wbijam top1 na tyle, że moge miesiąc nie wchodzić i nikt sie nawet nie zbliży), a na aimhsie odkąd tylko powstał plugin po czym założyłem Hashjama AIMHS i był on najbardziej popularnym serwerem w polsce na którym grało regularnie minimum 5ciu graczy z topowych drużyn esportowych w kraju pokroju insidera i tombstone'a. Naoglądałem się przez ten cały okres masę demek ludzi którzy strzelali o niebo lepsze głowy niz ten cały młodyG, ale nie w taki sposób. Jego 1tapy są nienaturalne + jego movement mówi sam za siebie. Reasumując strzela po 1 pestce zeby nie bylo widac silentaima więc klika wtedy gdy celownik jest jak najblizej glowy. Na mapie ak47_map chrobras na spekcie sam widzial, ze jesli podejdzie sie do niego na krótki dystans to w ogole nie strzela jak by sie bał, że mu sciągnie drastycznie na głowe i bedzie po ptakach. Moim zdaniem 100% esp + jakis silentaimik. 

ESL

Jeśli ten gość dostanie ub to ja z góry podziękuję za wspolnie spedzony czas na serwerze i dam sobie spokój. PEACE

bonus info: Konto od: 13 lipca 2019  <3

Edytowane przez RIBOSEE2G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo normalnie esp+silent xD Ciekawe po co mi esp na tak małe mapy pomyśl troche,konto jest nowe ponieważ miałem długą przerwe od csa stare sprzedałem od czasu do czasu grałem na non steamie.Rozumiem że każdy bez profilu na ESLU jest dla Ciebie odpałem xD?Po co piszesz od którego roku grasz w csa i jakie ty tam miałes serwery skoro to nie ma nic wspólnego z moim graniem chcesz się przypodobać innym rozumiem?Na blisko nie wale full auto staram sie pestkować ponieważ od tego jest ONLY HS żeby uczyć się strzelać precyzyjnie głowki a strzelając full auto to nie ćwicze aima tylko stawiam na farta.Wgl dlaczego banujesz mnie na serwerze z powodem "temat na forum" Czy temat został rozpatrzony przez UBTeam?Nie więc skąd ten ban? Nawet nie będe pobierał demka i sprawdzał co tam rozpisałeś bo szkoda mi czasu na tłumaczenie się z normalnej gry zwłaszcza że te demka są w 99% zlagowane  

 

Btw wrzuciłem 2 filmiki widziałeś gdzieś tam espa lub jakieś szejki czy cos? 

 

/edit Demko nie z hltv tylko twoje to zajrzałem z ciekawości 10:44 Rozumiem że tylko odpałą wchodzą skany pestkami? 11:05 Normalne strzelanie 11:23 normalne tapy co z tego że twoje wyglądaja inaczej myślisz że nie ma lepszych od Ciebie?11:52 Tak dzialają hitboxy czasami sie bugują wrzucam ci filmik niżej polecam 0:32 / 12:40 Normalny strzał co z tego że nie wiedziałem gdzie sie zrespił xD?Normalnie strzelilem w boxa po czym sprawdziłem pozostałe inne afkował to poszedłem sobie po awp jak wróciłem typo znowu grał nic podejrzanego 

 

Edytowane przez belmondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty są zlagowane :)  juz Ci napisalem na YT, że te filmiki absolutnie nic nie wnoszą, można grać, nagrywać i orać na haxach.  Konto steam sprzedałeś? spoko, tam sie nie kasuje ilość przegranych godzin, data założenia i logi sida w google  ;)  Napisałem ile gram i na jakim poziomie bo dostałeś unbana od kogoś niekompetentnego po jakimś filmiku z jutuba. Właśnie dlatego. 

 

Cytat

Wgl dlaczego banujesz mnie na serwerze z powodem "temat na forum"

Bo jestem adminem i uważam Cię za przeciętnego odpalonego grajka 2k19. Dlatego dostałeś bana. Szerokości

 

# daruj te wypociny już gościu ja skonczylem z toba dyskusje.

Edytowane przez RIBOSEE2G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RIBOSEE2G napisał:

Twoje argumenty są zlagowane :)  juz Ci napisalem na YT, że te filmiki absolutnie nic nie wnoszą, można grać, nagrywać i orać na haxach.  Konto steam sprzedałeś? spoko, tam sie nie kasuje ilość przegranych godzin, data założenia i logi sida w google  ;)  Napisałem ile gram i na jakim poziomie bo dostałeś unbana od kogoś niekompetentnego po jakimś filmiku z jutuba. Właśnie dlatego. 

 

Bo jestem adminem i uważam Cię za przeciętnego odpalonego grajka 2k19. Dlatego dostałeś bana. Szerokości

Człowieku myślisz że ja żyje tylko grą w csa i wszystko pamiętam szczegółowo po latach?Nawet gdybym pamiętał to nie znaczy że musze ci to podawać każdy gracz nowy jak i stary ma takie same prawa gry na serwerze.

"Napisałem ile gram i na jakim poziomie bo dostałeś unbana od kogoś niekompetentnego"Skoro tak uważasz to miej pretensje do swojego H@ że bierze pierwszych lepszych graczy na role Admina 

Zresztą co ja będe się tlumaczył typowi z nickiem "Przygody na Chuju" 

Edytowane przez belmondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, belmondziak napisał:

 

"Napisałem ile gram i na jakim poziomie bo dostałeś unbana od kogoś niekompetentnego"Skoro tak uważasz to miej pretensje do swojego H@ że bierze pierwszych lepszych graczy na role Admina 

nie mam zamiaru miec do nikogo pretensji, nie kazdy ma do tego oko, nie kazdy wie jakie mozliwosci dzis mają cheaty wiec zamiast miec pretensje wole po prostu pozamiatać wyrzucić i mieć z bani. To moj ostatni post w tym temacie, ode mnie ub nie dostaniesz bo jestem co do Ciebie w 100% przekonany, zresztą nie tylko ja, bo wysłałem to demko do 2 osób, które też po 15 lat w to grają i stwierdzili to samo co ja. CIao

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, aż do werdyktu.

Za duży spam

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:44 -B 
11:05 -b
11:23 -b
11:52 taka dynamika gry +/- b
12:40- 1 na mape wybrał skrzynke za którymi stoi model , a ty mówisz o ESP ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie