Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [AIM/HS] KXL ban


kxlkxlkxl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kxl
Serwer: aim/hs
Admin banujący: ster-gaming klrd
Data zdarzenia: wczoraj
Opis sytuacji: xxx
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php):
Wycinek z konsoli: 

 

https://csowicze.pl/topic/55043-aimhs-ban-tydzien-kxl/

To jest link do poprzedniej prośby, w tym linku jest ewidentny LOG z chatu, w którym widać kto pierwszy zaczął, zaczął mnie obrażać wyzywać od bezgłowi i inne takie, czyli Admin może sobie tutaj prowokować wyzywać graczy a i tak gracz dostaje bana na tydzień? Podkreślam na tydzień za odpowiedzi na prowokację admina tak? Gdyby nie długość tego bana nawet bym nie zakładał konta na forum, mógłbym dostać dzień czy kilka godzin bo takie bany to według mnie norma, ale tydzień bana gdzie jeszcze ewidentnie w poprzednim unbanie widać gołym okiem na LOGU Z CHATU kto zaczyna całą gadkę i prowokację?

gdyby nie zachowanie tego admina w moim kierunku ja bym nawet do niego nie napisał bo wchodzę grać a nie pi*******ć farmazony jak koleszka

Jeśli takie panują zasady na serwerze, że admin może sobie pi*******ć farmazony do graczy a potem wielce obrażony wypierdalać bany na tydzień to szczerze możecie mi do*********ć perma i chciałem tylko powiedzieć je*** cwela KLRD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Chrobras AIM HS Proszę o przejrzenie sytuacji i wypowiedzeniu swojej opinii w celu dalszych kroków.

Moim zdaniem przegiął tu admin, gdyż on zaczął całą kłótnię. Liczę, że wyciągniesz srogie konsekwencje z admina, a co do gracza poinformujesz mnie czy dac mu ub czy owego bana np. skrócić.

Pozdrawiam!

 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do admina, to zgodzę się że mógł tego nie ciągnąć dalej, ale:

Na serwerze nigdy nie było i nie będzie kultury bo uważam, że CS a w szczególności 1.6 gdzie gra dużo starszych osób jest dla ludzi czymś w formie rozluźnienia czy poprawy humoru a nie gdzie gra się o jakieś medale. Na serwerze wręcz standardem jest tekst „ssij jaja” itp. I właśnie po tym poznać osoby starsze, bo nikt o takie rzeczy się nie obraża tylko skomentuje to np w sposób „słaby jesteś i tyle”. Sam często jak gram wypowiadam np. „Włącz głowę” czy  „gdzie ty masz kur*o głowę” i każdy to odbiera ze sporym dystansem lub odpowie na to pierwsze zwykłe „nie” a na to drugie „w du**e”.

Natomiast ty po tym jak ktoś napisał że nie masz głowy i ma odruch wymiotny jak są ludzie którzy też nie maja, każesz mu wypier****. Tu Admin powinien ogólnie ustąpić, bo nie chcemy na serwerze właśnie takich niepotrzebnych spin i nie potrzebnie drążył temat. Natomiast ty też dalej szedłeś w zaparte. I nie wmówisz mi, że to co pisałeś na serwerze było w formie żartu. 

W temacie wcześniejszym dodałem , żeby to osoby z UB zdecydowało czy należy Ci się ban na tyle czy nie, najwidoczniej trafiłeś na osobę która nie będzie się pier*olić z takimi osobami jak ty. A po tym temacie (końcówce) jestem jak najbardziej za tym, żeby zostawić Ci tego bana do końca, bo mogłeś normalnie napisać że się nie zgadzasz z tą decyzja i żeby została ponownie rozpatrzona, natomiast ty dalej wolałeś pisać „je*ac cwela”

Z adminem pogadam i powiem mu, żeby na przyszłość urywał takie dyskusje, a w szczególności z osobami które nie maja dystansu. 

To by było na tyle ode mnie.

Edytowane przez Chrobras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od waszego regulaminu który jest bardzo skromny.Nie ma w nim żadnego punktu na temat przeklinania , obrażania itp  tak wiec panu należy się UB , bo regulaminu w żadnym stopniu nie złamał  . 

Sprawa druga jest taka ,że faktycznie admin pierwszy  zaczynał go prowokować  , a osądzony gracz postawił kropkę nad 'I". Proponuje włodarzom serwera zrobić jakiś konkretny regulamin z tabelą kar, wtedy nie bedzie żadnych niejasności . Leci ub , swoje odpokutował . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie