Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po dłuższym namyśle chciałbym zaproponować aby każdy członek UBT posiadał na każdym serwerze Admina.

Proszę o wypowiedzenie się co myślicie na ten temat. 

Dodana przez: Vixa,

Notatek używaj tylko w swoim dziale! Ostrzeżenie słowne.

Jestem na NIE. Po to są wymagania takie jak choćby aktywność na serwerze, aby ją spełniać. Ktoś kto chce posiadać rangę multiadmina ma możliwość złożenia podania na tą rangę. Moim zdaniem nie ma konieczności by UBT posiadało multiadmina jako przywilej.

Zły pomysł, tylko czekać aż zaczną się kłótnie o to, że ubt wbija do kogoś na serwer i robi samowolkę. Prędzej czy później zawsze zaczynają się wzajemne oskarżenia. 

UBTeam nie służy do Adminowania na serwerze, a do sprawdzania demek, rozpatrywania wniosków.

Zamiast tego można zrobić rangę Multiadmin, ktoś kto jest aktywny.

NIE.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Diller
      Twój nick: Twoj DIler daje 0,7
      Nick oskarżonego: bazyl
      IP/SID oskarżonego:  # 3  "bazyl" 2122 STEAM_1:0:341394460  42  1:06:21   35    0
      Data i godzina:  10:7
      Dowód: wh jak dla mnie
      Opis sytuacji: Widac jakie info ma... sami ocenijcie demko  
    • By Hassman DD2
      Twój nick:Spizgany Hassman 
      Link do zaakceptowanego podania:

• By PabloEscobar
      Nick z CS: PabloEscobar Serwery: 3 Maps CSGO Admin banujący: Nie pisze :/ Opis sytuacji: Grałem sobie na spokojnie po czym dostałem bana za wallhacka. Dla mnie to troche smieszne bo koles lata na serwerze ma 13kh nabite i mowia ze jest czysty patrze na niego lata na wh a ja dostaje sobie banika :D Link do bana (sourcebans.csowicze.pl): https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:490475820&advType=steamid&Submit Wycinek z konsoli: Disconnect: You have been banned by this server, check https://sourcebans.csowicze.pl for more info.
    • By chomik
      Wymagania:
      Minimum 16 lat. Mutacja Płacenie comiesięcznej składki. Wzór:
      Imię: Nick: Wiek: Link do GameTrackera: Steam [TAK/NIE]: Znajomość AMX[0/10]: Znajomość Moda JailBreak [0/10]: Mikrofon [TAK/NIE]: Mutacja [TAK/NIE]: Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Płacenie comiesięcznej składki(11.07 zł SMS/ 10 zł Przelew / 10 zł Pay Pal)[TAK/NIE]:  
      Podania piszemy niżej w komentarzach, administracja ma czas 24h na rozpatrzenie podania. Powodzenia
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.