Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posted (edited)

Proponuję dodać nowe lub wymienić obecne emotki na czacie :) (Podkreślam od razu że nie mam pojęcia kiedy były dodane obecne,lecz wydaje mi się że zawsze lepiej mieć większy niż mniejszy wybór :P Co wy na to CSowicze ? :)

Edited by DyLeKKK

A zorganizujesz grafika który zrobi lub znajdziesz jakąś paczkę emotek? 

Druga sprawa, prywatnie od użytkowników dodaje emotikony to jakby ktoś chciał to zapraszam pw :d

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By S3B!X Discord
      Serwer wygląda dość ok ale brakuje mi kilku rzeczy tak jak to jest w CS:GO i nie tylko  
       Rozgrywka do 16 wygranych rund, przy 8 wygranych zmiana stron Możliwość wyłączenia HUD poprzez komendę lub w menu Wygląd bomby może inny? np coś takiego https://gamebanana.com/skins/154635 Brak jakichkolwiek informacji o komunikatorach Dodanie możliwości kupna skinów do broni na takiej samej zasadzie jak w usłudze /sklepsms  Misje od rangi  
      #edit1
      brakuje mi również Zeusa i Mołotowa 
    • By Squazzy
      Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?)[KLAN]
      Opis propozycji: Cześć, z propozycją jak i prośbą dodania klanów na serwer, myślę że byłoby to fajne urozmaicenie dzięki któremu mogłoby dołączyć sporo nowych osób. Klan będzie można ulepszyć za Punkty w sensie takim że będzie np większy % na drop Punktów  jak i będzie można jednego gracza więcej dodać. Proszę o rozważenie propozycji, w razie pytań proszę pisać priv.
      Linki/Załączniki: 
    • By Xeo.exe
      Twój nick: Sledzik [Lubelskie KoTy]
      Nick oskarżonego: Pawell^^
      IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:2103173778
      Data i godzina: 06.08.2019 21:20
      Dowód: http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1908062102-de_dust2.dem.zip
      Opis sytuacji: Normalnie zlewałem to sobie do dziś dnia aż w końcu nie wytrzymałem.Za każdym razem kiedy wejde na serwer Paweł notorycznie mnie prowokuje oraz obraża powodem tego jest to że broniłem byłego admina.Z wejscia tylko na serwewer odrazu prowokacja:
      [~VIP~] Pawell^^ :  wynocha sledziu
      [~VIP~] Pawell^^ :  kup muzg 
      [~VIP~] Pawell^^ :  tak to jest jak sie lize dupe chamberowii
      I Tak jest za każdym razem kiedy wejde na serwer
      Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka.Daje demo z HLTV z tego powodu że tam będzie pokazane czy go wyzywam czy nie żeby sobie zaraz czegoś nie dodał proszę administrację serwera o ogarnięcie go
    • By terrorist0p
      Gra: CS:GO AWP
      Typ Serwera: AWP
      Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
      Hosting: Liveserver (Współpraca)
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
      Wiek właściciela serwera: 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: Priv, Steam, Telefon

Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod  nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie   skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.

@Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest .

@Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić
    • By eXe.
      Twój nick: @ eXe.
      Powód nieobecności: Muszę odpocząć ;3
      Czas twojej nieobecności: tydzień 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.