Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Recommended Posts

Posted (edited)

Proponuję dodać nowe lub wymienić obecne emotki na czacie :) (Podkreślam od razu że nie mam pojęcia kiedy były dodane obecne,lecz wydaje mi się że zawsze lepiej mieć większy niż mniejszy wybór :P Co wy na to CSowicze ? :)

Edited by DyLeKKK

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zorganizujesz grafika który zrobi lub znajdziesz jakąś paczkę emotek? 

Druga sprawa, prywatnie od użytkowników dodaje emotikony to jakby ktoś chciał to zapraszam pw :d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By S3B!X Discord
   Serwer wygląda dość ok ale brakuje mi kilku rzeczy tak jak to jest w CS:GO i nie tylko  
    Rozgrywka do 16 wygranych rund, przy 8 wygranych zmiana stron Możliwość wyłączenia HUD poprzez komendę lub w menu Wygląd bomby może inny? np coś takiego https://gamebanana.com/skins/154635 Brak jakichkolwiek informacji o komunikatorach Dodanie możliwości kupna skinów do broni na takiej samej zasadzie jak w usłudze /sklepsms  Misje od rangi  
   #edit1
   brakuje mi również Zeusa i Mołotowa 
  • By Squazzy
   Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?)[KLAN]
   Opis propozycji: Cześć, z propozycją jak i prośbą dodania klanów na serwer, myślę że byłoby to fajne urozmaicenie dzięki któremu mogłoby dołączyć sporo nowych osób. Klan będzie można ulepszyć za Punkty w sensie takim że będzie np większy % na drop Punktów  jak i będzie można jednego gracza więcej dodać. Proszę o rozważenie propozycji, w razie pytań proszę pisać priv.
   Linki/Załączniki: 
  • By Xeo.exe
   Twój nick: Sledzik [Lubelskie KoTy]
   Nick oskarżonego: Pawell^^
   IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:2103173778
   Data i godzina: 06.08.2019 21:20
   Dowód: http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1908062102-de_dust2.dem.zip
   Opis sytuacji: Normalnie zlewałem to sobie do dziś dnia aż w końcu nie wytrzymałem.Za każdym razem kiedy wejde na serwer Paweł notorycznie mnie prowokuje oraz obraża powodem tego jest to że broniłem byłego admina.Z wejscia tylko na serwewer odrazu prowokacja:
   [~VIP~] Pawell^^ :  wynocha sledziu
   [~VIP~] Pawell^^ :  kup muzg 
   [~VIP~] Pawell^^ :  tak to jest jak sie lize dupe chamberowii
   I Tak jest za każdym razem kiedy wejde na serwer
   Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka.Daje demo z HLTV z tego powodu że tam będzie pokazane czy go wyzywam czy nie żeby sobie zaraz czegoś nie dodał proszę administrację serwera o ogarnięcie go
  • By terrorist0p
   Gra: CS:GO AWP
   Typ Serwera: AWP
   Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
   Hosting: Liveserver (Współpraca)
   Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
   Wiek właściciela serwera: 20
   Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
   Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
   Kontakt: Priv, Steam, Telefon
    
   Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod  nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie   skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.
    
   @Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest .
    
   @Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić
  • By eXe.
   Twój nick: @ eXe.
   Powód nieobecności: Muszę odpocząć ;3
   Czas twojej nieobecności: tydzień 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.