Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Amanzii

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie jest on z ekipy ale jego zachowanie, oraz sposób wypowiedzi to totalne dno i szambo. Większość użytkowników ma go po dziurki w nosie 

poza tym obelżywe teksty

@ Pietrek90

 

FB9D1991-EC46-4ABD-8845-18678AEAC011.thumb.png.6fd5297eb9f9bd762f2124768057b25e.png

 

E998696F-5EB6-46BD-AB92-3997FF2F24ED.thumb.png.2f3ae79fd61d68a9fe25c44d56bc1a3b.png

Wnoszę o odebranie mu dostępu do Chatboxa

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem jeżeli chodzi o jego osobę to jest natrętny i potrafi męczyć.. Nie mam zamiaru tutaj nikogo bronić, ale uważam, że trochę za dużo osób na niego zaczęło "wjeżdżać" w tym Ty więc zaczął się po prostu bronić. To, że Ty go nazwałeś atencjuszem bądź kazałeś mu "znikać" to już nie pamiętasz, czy Ty po prostu możesz? Wymagasz od kogoś szacunku a sam go nie posiadasz. Dla mnie skarga niesłuszna i do zamknięcia. Bądźmy sprawiedliwi, bo to z naszej strony prowokacja poszła, do czego ja się przyznaje, więc skarga w tym momencie jest nie na miejscu. 
A jeżeli tak bardzo Cię uraziło to co on napisał to ja jestem za tym abyście obaj dostali bloka, proste. 

Edytowane przez Paulinka.

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20190716-115248.jpg

Prowokujesz, nakręcasz innych i jeszcze skargę piszesz. Nie przyjmę jej tylko i wyłącznie dlatego. Pietrek może jest jaki jest ale nie każdy jest pod każdego gust, regulaminu się pilnuje a nie będę karal osób za ich charakter. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie