Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie... Moją propozycją jest dodanie prefixu randze Admin serwer takiego samego jak ma właściciel serwera.

Będzie to ładnie wyglądało i z racji tego że jest więcej serwerów będzie się też fajnie prezentować i wiadomo od razu jaki admin należy do jakiego serwer, niż wchodzenie na profil admina i szukanie.

Admin DD2 

Admin DD2 #2

I tak dalej.

Posted (edited)

Jeżeli mogę się dołączyć ^^ 
Ja osobiście myślałam nad osobnymi kolorkami do każdego admina - np. DD2 #1 ma kremowy DD2 #2 ma jasny niebieski CSGO;MOD fioletowy i itp :D  Ale to chyba będzie za dużo. 

@ Paulinka. DD2 #2 akurat z tym problemu nie widze :D

ogolnie te nicki sa takie dlugie jak w moim przypadku ;/ 

Edited by Mrs.Fuksiara

Podoba mi się, można dodać. :D

5 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Jeżeli mogę się dołączyć ^^ 
Ja osobiście myślałam nad osobnymi kolorkami do każdego admina - np. DD2 #1 ma kremowy DD2 #2 ma jasny niebieski CSGO;MOD fioletowy i itp :D  Ale to chyba będzie za dużo. 

To akurat średni pomysł, w przypadku gdy na sieci byłoby więcej serwerów to byłby lekki problem. :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By S3B!X Discord
      Serwer wygląda dość ok ale brakuje mi kilku rzeczy tak jak to jest w CS:GO i nie tylko  
       Rozgrywka do 16 wygranych rund, przy 8 wygranych zmiana stron Możliwość wyłączenia HUD poprzez komendę lub w menu Wygląd bomby może inny? np coś takiego https://gamebanana.com/skins/154635 Brak jakichkolwiek informacji o komunikatorach Dodanie możliwości kupna skinów do broni na takiej samej zasadzie jak w usłudze /sklepsms  Misje od rangi  
      #edit1
      brakuje mi również Zeusa i Mołotowa 
    • By Squazzy
      Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?)[KLAN]
      Opis propozycji: Cześć, z propozycją jak i prośbą dodania klanów na serwer, myślę że byłoby to fajne urozmaicenie dzięki któremu mogłoby dołączyć sporo nowych osób. Klan będzie można ulepszyć za Punkty w sensie takim że będzie np większy % na drop Punktów  jak i będzie można jednego gracza więcej dodać. Proszę o rozważenie propozycji, w razie pytań proszę pisać priv.
      Linki/Załączniki: 
    • By Xeo.exe
      Twój nick: Sledzik [Lubelskie KoTy]
      Nick oskarżonego: Pawell^^
      IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:2103173778
      Data i godzina: 06.08.2019 21:20
      Dowód: http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1908062102-de_dust2.dem.zip
      Opis sytuacji: Normalnie zlewałem to sobie do dziś dnia aż w końcu nie wytrzymałem.Za każdym razem kiedy wejde na serwer Paweł notorycznie mnie prowokuje oraz obraża powodem tego jest to że broniłem byłego admina.Z wejscia tylko na serwewer odrazu prowokacja:
      [~VIP~] Pawell^^ :  wynocha sledziu
      [~VIP~] Pawell^^ :  kup muzg 
      [~VIP~] Pawell^^ :  tak to jest jak sie lize dupe chamberowii
      I Tak jest za każdym razem kiedy wejde na serwer
      Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka.Daje demo z HLTV z tego powodu że tam będzie pokazane czy go wyzywam czy nie żeby sobie zaraz czegoś nie dodał proszę administrację serwera o ogarnięcie go
    • By eXe.
      Twój nick: @ eXe.
      Powód nieobecności: Muszę odpocząć ;3
      Czas twojej nieobecności: tydzień 
    • By Maciek5g
      Twój nick: Maciek.5g
      Powód nieobecności: sprawy rodzinne + praca + remont Lini stacjonarnej na osiedlu 
      Czas twojej nieobecności:
      Do końca sierpnia max
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.