Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Jessa


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Patrycja
Data urodzenia: 18.12.1994r
Nick: Jessa
Opis swoją osobę: No więc tak jestem osobą,która ma dobry kontakt z ludźmi,nie szukam spin,wole z każdym wyjaśnić sytuacje na spokojnie niż się kłócić. Należe do osób odpowiedzialnych,staram się wykonywać swoje obowiązki tak jak powinnam,czyli doskonale.Pomagam każdemu jeżeli potrzebuje pomocy. Nię będę za dużo się rozpisywać w sumie,większość mnie zna,widzą jak się staram na rangach,które posiadam. Wiadomo mam czasami też złe dni,ale to nie oznacza,że będę swoją złość przenosiła na forum i wyżywała się na innych.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Z tego co widzę,poszukujecie moderatora więc dodatkowa praca rąk się przyda.Posiadam doświadczenie ponieważ miałam range tą na innych forach.Póki co mam dużo wolnego czasu,mimo iż mam córkę swój czas poświęcam jej jak i udzielam się tutaj. Nie,nie lecę na kolorki,bo większość pewnie tak napisze.Dla mnie liczy się dobro sieci i niech tak zostanie.
Kontakt: gg / steam / fb/ gg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, powiem tak. Co do Twojej kandydatury nie mam nic przeciwko, wiek jest spełniony, aktywność ogólna na forum jest i to bardzo wysoka, zaangażowanie na posiadanych rangach i spisywanie się z zadaniami związanymi z nimi także. Jedynym minusem jest liczba postów ale to jest jedyny minus. Jestem za okresem próbnym 2 tygodni, tylko żeby obowiązki które ma moderator nie zaburzały obowiązków pozostałych rang.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na Tak :D

To jest jedyna osoba aktualnie ze startujących, która moim zdaniem jest odpowiednia na to stanowisko! 
Hm.. aczkolwiek ktoś mi jednak uświadomił, że po coś są wymagania. 
Więc na 
- posty.

Na plus:

+Doświadczenie
+ Aktywność jest
+ Wiek
 

Edytowane przez Mrs.Fuksiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, powiem tak. Co do Twojej kandydatury nie mam nic przeciwko, wiek jest spełniony, aktywność ogólna na forum jest i to bardzo wysoka, zaangażowanie na posiadanych rangach i spisywanie się z zadaniami związanymi z nimi także. Jedynym minusem jest liczba postów ale to jest jedyny minus. Jestem za okresem próbnym 2 tygodni, tylko żeby obowiązki które ma moderator nie zaburzały obowiązków pozostałych rang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak@Mrs.Fuksiara uważam że @Jessa jest jedyną odpowiednią osobą ze wszystkich które składały podanie. Duża aktywność, chęć do pracy, doświadczenie na innych stanowiskach. Moim zdaniem warto dać Jej szansę.

--

123.png

--

 

sygforumchill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ogólnie jest wporządku dziewczyna, lekkie zastrzeżenia mam tylko do twojej "wybuchowości" co nieraz czasem widać ^^ 

+Wiek

+Bezstronność

+Aktywność

+/- Ogólne zachowanie ale nad wszystkim można pracować 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko, ale...

  • Niedawno dołączyłaś na redaktora FP i chciałbym zobaczyć tam najpierw jakąś aktywność.
  • 200 sensownych postów - Zaraz będzie wielka gównoburza, że to idzie nadrobić. Skoro idzie to nadrobić to po co są te wymagania? 
  • Ja tu nie patrzę, czy kogoś lubię, czy też nie, ale bądźmy sprawiedliwi wobec innych. Skoro inni nie mieli szansy również z powodu wymagań to czemu inni mają mieć inaczej? Bo kogoś się lubi to będę na tak?
  • Aktywność w działach jest co jest na plus

 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie !

- Nie spełniasz wymagania 200 postów co już cię skreśla,na tym mógłbym zakończyć argumentację,ale potrzebne są 3 :D,

- dopiero co dostałaś rangę, a już lecisz na kolejną,

- aktywna jak dzień się trafi,

+wiek.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z @ ferstel który zajmuje się moderacją postanowiliśmy otworzyć podanie, gdyż uważamy że podanie zostało za szybko zamknięte z powodu tylko i wyłącznie wymagań..
 

Od siebie dodam że @ Jessamimo tych nie spełnionych wymagań stara się "dbać" o sieć. Przesiaduje długo na serwerze sprawdzając graczy i przy okazji grając dla przyjemności, spędza dużo czasu na forum.

+Wypowiada się aktywnie w każdym temacie dotyczącym forum
+Bardzo często udziela się na sb
+Ciągle przesiaduje na ts - zawsze jest w stanie pomóc użytkownikom w szybszym skontaktowaniu się z wyższą administracja.

 

Moje duże TAK  moderacji nie ma a przyda się nam dodatkowa para rąk :) 

Pozdrawiam 
 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu ponownie całego Twoje podania, myślę że mogę Ci zaufać i dać próbę wykazania się na okres próbny 2 tygodni na posadę moderatora. Jesteś na razie najlepszym kandydatem z wszystkich obecnie składających podania, a jedynym minusem są posty które wiem że nadrobisz w jak najszybszym czasie. Twoja aktywność jest bardzo zadowalająca i obecne rang nie sprawiają Ci żadnego problemu. Myślę że nie pożałuję swojej decyzji i będzie się nam dobrze pracować.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Zgłoś się do mnie w celu dogadania paru drobnostek.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie