Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ban za zwrocenie uwagi adminowi


Ruben

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rubey
Serwer: 
b_350_20_22252b_22252b_FFFFFF_000000.png

Admin banujący: Misiek
Data zdarzenia:12.07.19 12:14:56
Link do bana https://amxbans.csowicze.pl/bans/6619.html 
Opis sytuacji:Dostalem bana za jednego skana z awki w drzwi na b. Szanowny admin nie pierwszy raz banuje graczy za nic. Bana dostałem prawdopodobnie za to, ze zwrocilem mu uwage ze zbanowal gracza ktorego zglosilem na u@ i nie tylko ja zreszta za ping bo mial okolo 100 pingu a nasz kochany administrator Misiek zbanowal go za wh i wtedy napisalem mu ze banuje za nic i od tamtej pory przypierdala sie o wszystko do mmnie  
Nawet nie zrobil ssow jak mnie banowal wiec nie wstawie ssow bo ich niemam  Jeszcze była sytuacja gdzie gdy klucilismy
 sie w sprawie tego bana co dal mu za wh jak koles mial ping wysoki to powiedzial ze ja tez zaraz moge dostac i za 2 dni jest :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ misiek2231.6proszę o wypowiedzenie się w tej sytuacji.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1907121154-de_dust2.dem.zip

wystarczy zerknac na demo, wh.

w regulaminie dd2 pisze że wystarczy wstawić demo, nie musze rozpisywać tak więc tego nie robie.

nie udawaj niewinnego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jakie wh? to w takim razie czemu nie zrobiles screenow i wszystko byloby jasne a moze wypowiesz sie o tej sytuacij z tamtym bane za ping? moze tez takiej sytuacij nie bylo? pol serwera moze to potwierdzic jak sie sprules o to ze ci zwrocilem uwage 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół serwera może potwierdzić to, że to Ty się do mnie sprułeś o to że terra dostał ssy.

SSy robie w przypadku gdy nie mam pewności co do tego czy gracz ma wspomagacz czy nie. W twoim przypadku nie ma ssów bo poprostu nie były potrzebne ewidentne wh. Po to jest hltv.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem troche tego demka i nic nie widze powiedz mi gdzie mam to wh mogles zrobic te ssy i tyle wrzucilbym i po sprawie skoro piszesz ze mam ewidentne wh to powiedz kiedy ten 1 skan ? to jest to EWIDENTNE wh? czy co? bo ja tu nic nie widze 

I to jest wlasnie to o czym pisalismy na serwerze wiecej zalatwiania niz.... niewazne poprostu POWIEDZ KIEDY MAM EWIDENTNE WH bo ja obejrzalem pare minut i nic co strzelam banie przez sciany czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam dlugo bede musial czekac na unbana? Jak mam dostac unbana jak nasz kochany admnnistrator ma wyjebane nawet demka nie rozpisze... skoro niema dowodow ssow nie zrobil to chyba nalezy sie unban? Chyba ze mam dostac bana na podstawie demka gdzie dalem 1 skana z awki przez drzwi?

Edytowane przez Ruben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i totalnie nic tam nie ma , @ misiek2231.6 najwidoczniej nie nadajesz się na administratora ,bo masz zerowe pojecie o czitach , i nie rozpisując demka zmarnowałeś moje 25 minut  (jeszcze jakby coś  tam by było to bym ci wybaczył ten czas ) . @ Paulinka. DD2 #2 prosiłbym o wyciągniecie konsekwecji dla tego admina . Wracaj do gry kolego UB leci . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie