Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Vixa #2


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol


Data urodzenia: 29.10.2000


Nick: @ Vixa


Opis swoją osobę:  Imienia i wieku nie muszę już podawać. Mieszkam w Polsce. W małym mieście Wolsztyn(14tyś.mieszkańców). Jestem bardzo aktywną osobą i od dziecka fascynuje mnie piłka ręczna. Chociaż za małego grałem w piłkę nożną. Nie wyobrażam sobie życia bez komputera,telefonu oraz fizyki. Nie przepadam za gotowaniem,natomiast uwielbiam jeść. Można powiedzieć,że jeśli chodzi o szkołę jestem trochę leniwy,ponieważ nie lubię się uczyć. Z drugiej strony cokolwiek związane z komputerem sprawia,że chcę się tego nauczyć i pokazać innym na co mnie stać. Ogólnie jestem wyluzowaną,pewną siebie i uzależnioną od gier osobą.


Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć nowej przygody jak i chęć pomocy. Chcę żeby w końcu ktoś zobaczył,że coś potrafię,a nie tylko czyta te skargi na mnie,które tak na prawdę nie mają sensu.


Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Istnieje wiele powodów dlaczego chciałbym zostać moderatorem. Po pierwsze, znam parę osób już od wielu lat i nigdy nie byłem kimś tak ważnym. Te osoby były jednymi z pierwszych które poznałem w świecie for i zawsze się ich trzymałem dlatego chcę też tutaj być. Chciałbym pokazać na co mnie stać i dlaczego nikt nie będzie żałować mojego awansu. Czasem sobie pożartuję,co nie znaczy,że nie jestem opanowany i,że nie potrafię się wziąć do pracy. Z wielką chęcią udowodnię,że jestem pracowitą osobą i nie tylko wiem jak być częścią jednej drużyny ale też umiem ją do siebie zbliżyć. Po drugie, często siedząc na forum widzę czasami parę tematów do zamknięcia lub spraw do załatwienia. Patrząc na to wydaje mi się że jako Moderator mógłbym z łatwością pomóc forum. Uważam,że dzięki mnie forum oraz serwery będą mogły się rozwijać co sprawi mi ogromną radość i chęć do dalszego działania. Po trzecie jest to coś co zwyczajnie lubię robić. W tych czasach takie osoby jak ja nie mają zbytnio co do roboty i pilnowanie oraz pomaganie na forum mogłoby być jednym z moich zajęć. Jest to pewien obowiązek i jeśli sobie nie poradzę poniosę konsekwencje ale to właśnie sprawia że tym bardziej chciałbym udowodnić co potrafię i to jaki naprawdę jestem.


Kontakt: GG,Forum

Pozdrawiam,Vixa!

Edytowane przez Vixa
Poprawka

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie