Skocz do zawartości

Zablokowane #2 Przegląd aktywności Adminów DD2 02-07-2019 do 09-07-2019


TheProTHC.exe

Rekomendowane odpowiedzi

aktywnoscwieksze.png.32eb81169088eec3682c855c3d7d38db.png.0094aa19d84d529f3a59be48d6cbde9b.png

 

Na pierwszy ogień lecą Admini którzy dostali upomnienie podczas wcześniejszej kontroli nie mieli odpowiedniej ilości godzin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ dywan1.6

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 14 min

Przykro mi ale byłeś upomniany 2 tyg temu nie zmieniło się nic wiec z dniem dzisiejszym zotajesz zdegradowany z posady admina DD2 #1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Szycha.*

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : Nie brany pod uwagę (URLOP OD 02.07.2019 DO 09.07.2019)

W takim wypadku oznaczenie *A dalej zostaje i twoja aktywność zostane sprawdzona za 7 dni :).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ mitraS6C5

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 78 min

Przykro mi ale byłeś upomniany 2 tyg temu nie zmieniło się nic wiec z dniem dzisiejszym zotajesz zdegradowany z posady admina DD2 #1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Królowa.1.6

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 294 min

Rozmawialiśmy dzisiaj na TS3 wyjaśniłaś mi wszystko daję ci ostatni tydzień na poprawę aktywności jeżeli jednak to się nie zmieni będę zmuszony Ciebie zdegradować z posady admina DD2 #1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Amber.1.6

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 36 min

WYJAŚNIONE NA TS3 BYŁ URLOP 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na 2 ogień lecą admini którzy wyrobili normę 2 tygodnie temu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Jessa

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 1262 min !!!!!! 

Drodzy admini którzy są w 1 strzale da się? Da, tylko trzeba mieć chęci. A tobie @ Jessa dziękuję za tak dużo spędzonego czasu na serwerze oby tak dalej :). Jeżeli utrzymasz taka formę jeszcze 2/3 tyg wynagrodzę to jakoś od siebie ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Kaskader MTA

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 341 min :/ 

Niby 1/2 czasu jest ale jednak to mało zostajesz dodany do nadzoru na następny tydzień i w liści adminów zostaje dodane *A* przed twój nick.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Whoppa1.6

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 1619 min :/ 

Po 1. Zostaje ci nadany 1/3 ostrzeżen za nabijanie czasu na spect
Po 2. Ciebie nie będę chwalił za siedzenie tyle czasu bo wiekszość to jest na AFK

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ KinGu1.6

Czas Przegrany  w ciągu 7 dni (Wymagane 10h=600 min) : 2 286 min !!!!! 

Łooooo Panie.... Drodzy admini którzy są w 1 strzale da się? Da, tylko trzeba mieć chęci. A tobie @ KinGu1.6 dziękuję za tak dużo spędzonego czasu na serwerze oby tak dalej :). Jeżeli utrzymasz taka formę jeszcze 2/3 tyg wynagrodzę to jakoś od siebie ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na 3 ogień Przywitajmy nowych adminów krórzy jeszcze nie są sprawdzani w tym tygodniu afktywnośći 

1. @ AlkoLove
2. @ PickO1.6

3.
@ TeRRoRYsTka1.6
4.
@ Lolcia

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli chodzi o odrobienie 1 ostrzeżenia podjołem taką decyzje by je odrobić wystarczy że zrobicie 20 reklam naszej sieci i wstawicie w dział dla adminów o temacie odrobienie ostrzeżenia na serwerze [NICK]

Edytowane przez TheProTHC.exe

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

polecam się i dziękuje  :)

PS. Taka mała rada,zanim dodasz post zobacz i popraw błędy,które zrobiłeś :)

Edytowane przez Jessa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po 1. Zostaje ci nadany 1/3 ostrzeżen za nabijanie czasu na spect
Po 2. Ciebie nie będę chwalił za siedzenie tyle czasu bo wiekszość to jest na AFK"

Fakt zdarzyło mi się raz być na speccie przez 2h afku pilna a nawet nagłe wyjście z domu problemy rodzinne o czym mówiłem Rumcajsowi, że musiałem pilnie wyjść z domu zapominając wyłączyć przy tym grę.. ale no chyba wiadomo że problem rodzinny ważniejszy niż wyjście z gry prawda ? Powtarzam zdarzyło się to raz tamtego dnia (nie pamiętam dokładnie kiedy) jak mnie Rumcek kicknął z serwera, ten weekend co był jak miałem 450 oraz 464 chyba min byłem cały czas obecny na serwerze jeśli są jakieś niedowierzania można spytać choćby Mentka z którym wtedy siedziałem bardzo długo na serwerze do 2 w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie