Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] PickO


ExoTic

Rekomendowane odpowiedzi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wymagania:

- Wchodzenie raz dziennie na forum; +
- Minimum 16 lat; +
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; +
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; +
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; +
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; 
- Minimum 50h przegrane na serwerze; - (to jedyny minus, ale nadrobię to jak najszybciej)
- Obowiązkowo aktywne konto steam; +
- Posiadanie mikrofonu; + (za 3 dni kupuję nowy mikrofon, ponieważ stary się zepsuł i szumiał)
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania. +

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wzór podania:

Nick: PickO.
Wiek: 19.
Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie mam ogromne. Byłem adminem na wielu serwerach. Prowadziłem własne serwery oraz byłem opiekunem CS:GO MODa na jednym forum :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8.
Staż w CS-sie: 8 lat.
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty: Na serwerze jestem codziennie, pomagam innym graczom gdy czegoś nie wiedzą, zgłaszam na u@, nagrywam cziterom demka i staram się załatwić im bana, ale jeżeli miałbym admina było by to o wiele prostsze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ogólnie dużo spędzam czasu na serwerze około 6H.
Kontakt: GG/FB/PW.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/PickO/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zanim ktoś napisze, że lecę na rangi NIE, ja po prostu chcę pomóc. Swoje obowiązki jako Grafik oraz Redaktor Fanpage wykonuję bardzo dobrze. Jako admin na serwerze też chciałbym pomóc.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez PickO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Zdecydowanie na Tak. 
+ Wiek
+ Aktywność na serwerze
+ Doświadczenie
+ Ogarniasz wszystko jak na razie
+ Chęć pomocy

Możesz mieć 10 rang i się wyrabiać. Tak naprawdę chodzi o to, czy dajesz sobie radę z powierzonymi Ci zadaniami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie