Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane No cześć


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie witałem się nawet ani nic, a z dnia na dzień dostałem rangę, więc wypada coś o sobie powiedzieć. 

Mam na imię Konrad, lat 19 i mieszkam we Włocławku. Aktualnie kończę szkołę o kierunku technik informatyk, ogólnie nie mam zamiaru się wybierać na żadne studia w tym kierunku, ale kto wie.  Zainteresowania to głównie no informatyka i sport, a dokładnie mówiąc to skok w dal, bieganie i po części piłka nożna. Aktualnie z braku chęci już nie trenuje niczego, ale od czasu do czasu jeszcze piłkę oglądam. 

Co do csa to gram już jakieś 7 lat, oczywiście zdarzało się grać na czitach zarówno w 1.6 jak i w go. 

 

Znalazłem się na sieci poprzez propozycję od właściciela @ RumcajsJumper, który się mnie zapytał czy mam jakąś sieć aktualnie i czy bym był zainteresowany rangą tutaj. (no jak widać byłem zainteresowany) 

Ogólnie byłem ubt na kilku sieciach, więc myślę, że i tutaj sobie poradzę. 

Nie lubię się rozpisywać za bardzo, więc na tym chyba zakończę, dodam, że gram na dd2#1 co widać po ssach, które wrzucałem, ale gram też mixy, więc jakby ktoś był chętny to id w profilu jakby brakowało to mogę wołać:v 

Myślę, że zostanę na dłużej, 

A I BYM ZAPOMNIAŁ POZDROWIĆ MOJEGO FANA @ OpoReK<3

Miłego dnia. : P

Edytowane przez realzjcc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywitany.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie