Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Opinia] NinjaX.


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

OpiniolandiaRed.png.926ff5b553d74cbb3b5d50b5770c1aa0.png
Dzisiejszym bohaterem Opiniolandii jest: @ NinjaX Minecraft
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Odpowiedzi podane są losowo i oczywiście są anonimowe. 

 

Czego nie lubisz, bądź nie tolerujesz w Jego osobie? 
- Jak na razie wszystko lubię xd. 
- Że jak pytam się go o coś to mi mówi, że już to wiem a ja tego nie wiem xD.
- Łukasz jest bardzo mocno pasywnie-agresywny i to jest jego największa wada.
- Uważa się za nie wiadomo kogo.
- Nie lubię jak dla żartów się wyzywa z innymi.
-  Niczego, nie znam go na tyle ;).

Co ogólnie o Nim myślisz?
- Miły, czasami gamoń i stara się pomagać zawsze
- Sprawia wrażenie miłego i ogarniętego człowieka 
- Spoko mordeczka, można z nim o wszystkim pogadać, pośmiać się i miło spędzić czas 
- Myślę, że jest odpowiedzialna osoba tylko nie umie jeszcze rozplanować sobie czasu na poszczególne zadania aby się w tym nie pogubić 
- Za dużo sobie pozwala ;)
- Nic nie myślę ogólnie xd

Czy sądzisz, że Ninja poradzi sobie na stanowisku moderatora? Dlaczego Nie/Tak?
- Myślę, że bardzo dobrze by sobie poradził na tym stanowisku, ponieważ nie raz miał styczność z innymi stanowiskami , ma doświadczenie i zna się na takiej pracy.
- Może i by sobie poradził ale nie spełnia wymagań.
- Ciężko powiedzieć bo słabo go znam, jak na razie niczym nie zawinił.
- Sądzę że tak, jest właścicielem serwera minecraft i radzi sobie świetnie z konfliktami graczy i techniczną stroną gry.
- myślę, że jakby chciał to dałby sobie radę, zdolny chłopak.
- Sadze ze by sobie poradził, ale on zgodnie z prawda nie dysponuje duża ilością czasu, a moderator jednak musi go trochę poświecić.

Do jakiego zwierzęcia byś Go porównał? Dlaczego?
- Nie wiem.
- do małpy xd czemu? Nie wiem :beka: ninja mi się skojarzyło z małpa.
- Stanowczo do goryla, potrafi być wybuchowy i irytujący ale czasami da się z nim normalnie pogadać
- Do papugi hahahhaha dlatego że potrafi duuuzo  gadać 
- Kameleon, bo na forum wtapia sie w tłum :beka:
- Przykro mi nie jestem w stanie porównać go do zwierzęcia, nie znam na tyle jego cech charakteru.

Czy uważasz, że Ninja dobrze sprawuję się jako właściciel serwera Minecraft? Dobrze nim zarządza?
- Wydaje mi się, że dobrze sobie radzi nawet ktoś tam gra, czyli nie jest źle 
- Ninja na pewno wie, co robi jako właściciel od strony pluginów, całego wnętrza serwera jest naprawdę nieoceniony, jest to pierwszy „technik” który mnie nie zawodzi. Jedynym minusem jest to. że podstawia mi wiele osób do administracji, które i tak wspólnie wyrzucamy. Wyjątkiem jest @ Pikabuu MTA która naprawdę świetnie daje sobie radę na serwerze i cieszę się ze mi ją przedstawił.
- Tak, zawsze jak są jakieś problemy techniczne to wie jak je rozwiązać ale jeśli chodzi o zarządzenie to ja to lepiej robię.  :beka:
- Myślę że bardzo dobrze sprawuje się na tym stanowisku, stara się jak może można mu zgłosić każdy problem jaki występuje na serwerze i od razu się nim zajmuje.  
- Mało widzę z zarządzania lecz zaczęło tam już parę osób gra więc idzie do przodu jego praca, oby kiedyś był ten moment gdzie dziennie po 200 osov będzie miał! Życzę mu tego! :)
- Myślę, że dobrze zarządza serwerem

Podsumowując wasze odpowiedzi:  
@ NinjaX Minecraft to człowiek, która ma wiele różnych 'twarzy', potrafi być miły i ogarnięty, a zarazem upierdliwy i wkurzający. Jest osobą, pomocną i uśmiechniętą. Spędzać czas z nim jest przyjemnie, lecz ma go za mało. Lubi dużo gadać, dla jednych jest to Jego zaleta, a dla innych wada. Zdolna z niego bestia. 
Jest duża szansa, że jako moderator podołałby z zadaniem mu powierzonym, lecz za krótko z nami przebywa.
Trudno jest go porównać do zwierzęcia, aczkolwiek tak jak wcześniejszy bohater opiniolandii został on porównany do Małpek, Goryli. 
Jako właściciel serwera sprawuję się bardzo dobrze. Dba o niego - co najważniejsze stara się, aby graczom było jak najlepiej. 

Edytowane przez Mrs.Fuksiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie