Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Moderator] LoPowski


LoPowski

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Andrzej
Data urodzenia: 16,02,2000
Nick: LoPowski
Opis swoją osobę: Mam na imię Andrzej pochodzę ze Śląska a dokładnie okolica Bielska-Białej. Interesuje się sportem, muzyką [ głównie rap ]. Aktualnie pracuję [ dlatego też urlop] ale myślę że popołudniu i wieczorkiem spokojnie znajdę czas. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości oraz propozycje. 
Co Cię skłoniło do napisania podania: Stwierdziłem że pomoc się przyda a jakieś doświadczenie mam z owym stanowiskiem. Może mało kto mnie tu zna ale to kwestia czasu [ miałem trochę mało czasu dlatego też tak mało było mnie na forum] 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Tak jak napisałem wyżej doświadczenie mam, poznanie ludzi to nie jest problem tylko kwestia góra tygodnia. Jestem osobą pracowitą i sumiennie wykonującą obowiązki 
Kontakt: Facebook/steam/forum/ts/gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Brak godzin, staż na forum zerowy, nie znam Cie!  Podanie z gory do zamknięcia! Nie ma żadnych plusów. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko... żadne wymaganie nie spełnione więc automatycznie podanie odrzucam.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie