Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] NinjaX


NinjaX

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Lukasz
Data urodzenia: 09.06.2002
Nick: NinjaX
Opis swoją osobę; Jestem Lukasz mam 17 lat pochodze z  Czestochowy, interesuje sie mechanika i budowlanka, na codzien jezdze motocyklem z pasji jak i czestej pracy na nim
Co Cię skłoniło do napisania podania: Dlugo czekalem az bd wolne stanowisko, gdy tylko to zobaczylem musialem zlozyc 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: umiem rozwiazywac konflikty miedzy uzytkownikami, jestem sumienna i stanowacza osoba, stazu rowniez juz troche mam ortografia opanowa 10-10 warto probowac moze sie uda
Kontakt: FB fb.com/chakratm Steam lub PW na forum. 

Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z Hiszpanskiego laptopa.

J5iX8vF.jpg.79873c965e3f70d71d9734850dc48b79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, NinjaX napisał:

ortografia opanowa 10-10

A interpunkcja 2/10. Kropki i przecinki nie gryzą drogi panie.

Użytkownik z dużą ilością czasu, ale na forum niemal żadnej zawartości. 

A teraz moje pytanie: jakoś 2 tygodnie temu pisałeś,  że wyjeżdżasz do Hiszpanii na 2 miesiące i nie będziesz mieć dostępu do kompa. Coś się zmieniło?

Niestety na chacie byłem świadkiem tego, że gdy ktoś cię drażni to nie potrafisz pohamować języka,  co według mnie skreśla Cię z takiej roli.

So tego nie spełniasz wymogów. 

Tak więc muszę być przeciwny.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Wybacz @ NinjaX Minecraft, ale zdecydowanie na Nie. 
- Co mnie odrzuciło od razu - KRÓTKIE PODANIE.  Jak na moderatora, to wymaga się czegoś więcej. Nie przekonuje mnie ono wcale.
- Nie da się pominąć tego, że nie ma interpunkcji i polskich znaków, niestety na to również trzeba zwrócić uwagę, mając taką rangę. Nie wyobrażam sobie moderatora, który będzie mi odpisywał, jakby nie znał polskiego. Jeżeli wiesz, że nie podołasz z polskimi znakami, to nie pisz podania :) 

Kolejne powody: 
- Aktywność na forum. Czy, aby na pewno dasz radę być aktywny tyle, ile jest to wymagane? 
- Nie masz wymaganej ilości postów - AKTYWNOŚĆ!
- Stażu też nie masz, dało by się pominąć, gdybyś był bardziej aktywniejszy na forum i ogarniał, co mniej więcej się dzieje. 



Plusy: 
+ WIek - to już bliżej niż dalej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NinjaX napisał:

stazu rowniez juz troche mam

Od 10.06? To bardzo dużo chyba?

 

Z innymi wymaganiami także nie za wesoło jest, przykładowo posty, aktywność ogólna, a co najbardziej że nie przyłożyłeś się odrobinki do podania aby wyglądało na bardziej czytelne, a zarazem dopracowane w najmniejszym stopniu ale dopracowane. Posiedź troszkę na forum, popraw aktywność, nadrób resztę wymagań i wtedy próbuj swoich sił. Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie