Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Na Admina


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @ Vixa
Nick oskarżonego: @ Madzia1231.6
IP/SID oskarżonego: 79.185.228.121
Data i godzina: Teraz 
Dowód: w załączniku
Opis sytuacji: Jakim prawem @ Madzia1231.6 ma admina z takimi banami w amx`ie (antyss). 

Co się dzieje z wami :/ 

coo.png

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Grałam na ns ponieważ nie działał mi steam   razem grał  mój młodszy brat potem dostałam cfg od @ coffee1.6 i wszystko działało i grałam już na steam a co do tego anty ss może brat pobrał i na. ns próbował wejść na serwer no ja tego nie wiem z góry przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wymówki ile razy ja to słyszałem.

Brat to brat tamto. Czas wymyślić nowa historie. 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

W sumie jestem w stanie uwierzyć w tą historie ,bo jeśli nie usuniesz pewnego pliku z  cfg , a np nie będziesz miał już antiss  to i tak dalej bedzie cie banować , w tym przypadku Madzia przeszła na steam co automatycznie daje nowy cfg i nie ma problemu , sam używam do demek i parę banów występuje w bansie antiss.cfg  , sam Rumcajs się śmiał ze mnie , o ile pamięta ;d . Jeśli będzie taka potrzeba to zobaczymy demko i będzie widać czy coś było , bo nikt nie kryje się idealnie .Wszystko zależy teraz od @ Paulinka. DD2 #2 i to jej pozostawmy decyzje :)

Edytowane przez MaciekFnatiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o jej banach, które otrzymywała tutaj. Najbardziej ciekawi mnie fakt, że ma bany na innych sieciach za AntySS grając na STEAM, stąd zrobiłam jej SS'y wczoraj bo nie byłam pewna. Jeżeli chodzi o skargę to bardzo dziękuję za zgłoszenie, ale na razie zamykam i sprawę z Madzia załatwię sobie indywidualnie a w razie potrzeby wyjmę odpowiednie konsekwencje. 

Do was UBT też będę miała sprawe, ale to na PW. 

Edytowane przez Paulinka.

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie