Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] Jessa


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię:  Jessa
Wiek: 25
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W sumie ostatnim czasy poświęcam go coraz więcej,ponieważ mam dużo wolnego czasu którym dusponuje i z chęcią mogę go przeznaczyć tutaj.
Czy pracowałeś już na fanpage?: Oczywiście,że tak. Na poprzednich forach posiadałam ową range i zajmowałam się fanpagem. W sumie to zostały już one przeze mnie usunięte,ponieważ forum również nie istnieje bo upadły, także nawet nie mam możliwości ich pokazania, ale możecie uwierzyć mi na słowo ( nie kłamie ) 
Opisz siebie: No cóż ja mogę o sobie powiedzieć, większość osób mnie już zna, widzą jaka jestem,nie dam sobie wejśc na głowe, jestem stanowcza, czasami wybuchowa, ale to tylko wtedy gdy ktoś i zajdzie już konkretnie za skóre, chyba wiecie co mam na myśli. Nie lubię gdy ocenia się mnie po okładce jak to się mówi. Lepiej mnie poznać samemu niż słuchac innych.
Dlaczego akurat Ty?: Sprawdzałam się na tej funkcji, chciałabym pomóc troszkę w prowadzeniu fanpage, wiem że są już osoby spełniające tę funkcję, ale jak to się mówi, dodatkowa para rąk zawsze się przyda.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8 ( zdarza mi się popełnić błąd lub literówkę jak szybko piszę,ale to jak każdemu )

Kontakt: gygy, forum, facebook no i steam :)

 

Rzecz jasna, że negatywne opinie też przyjmę do siebie, pozdrawiam :)

Edytowane przez Jessa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw te przecinki i będzie gituwa na fejsie to pewnie całe dnie przesiadujesz, jesteś kobitkom więc no ja jestem na tak, to robota dla kobiet, zwłaszcza w podeszłym już wieku jak Twój.

Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale możecie uwierzyć mi na słowo ( nie kłamie )

 

Tutaj skłamałaś ;D

Rozrywkowa osoba z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jeżeli zechce to i pewnie napisze coś ciekawego na naszym fp by zachęcić do zajrzenia na nasze forum. Przede wszystkim dużym plusem jest jej aktywność na forum i zapewne też na facebooku.

Co do tego doświadczenia to się pewnie okaże, ale potrzebuję małej pomocy do prowadzenia FP. 

Jestem skłonny dać na tak. 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Zgłoś się do mnie na fyby :p

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie