Skocz do zawartości

Zablokowane Żegnam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się z wami pożegnać otóż odchodzę całkiem z internetu na jakiś czas, albo i na stałe tego nie wiem. Zobaczymy w trakcie jak będzie może i wrócę, ale wątpię w to.  :) Dzisiejszy dzień dał mi dużo do myślenia i postanowiłem się zająć życiem które bym  w sumie stracił, ale to mało ważne. :) Serwerem będzie się zajmować @ Paulinka. DD2 #2 wszystkie sprawy skierowane z serwerem DD2#2 pisać do niej, ona jest Właścicielem serwera więc wszystko kierować do niej. Chciałbym podziękować za miłe przyjęcie mnie na sieć poznałem trochę ludzi jedni byli dla mnie wrogo nastawieni jedni dobrze, lecz bywały dobre i złe chwilę za które dziękuje.  Na dzień dzisiejszy chcę odpocząć od internetu i tego wszystkiego może za parę miesięcy wrócę do tego, lecz słabo to widzę bo mam, ciężką sytuacje nie będę się tutaj użalał, ani rozpisywał bo to nie ma sensu. :) 

Także dziękuje wszystkim i na samym początku zajmijcie się siecią ^^ bo póki co żadnych efektów nie ma wszystko stoi w miejscu, a to nie na tym polega, aby stać w miejscu tylko się rozwiać więc pomyślcie jakieś nowe osoby do administracji wsiąść, albo coś . Bo póki co od reaktywacji sieci chyba nic się nie zmieniło tylko za przeproszeniem wieje chu** więcej pracy, a mniej gadania Administracjo, życzę wam tego, aby wkońcu coś ruszyło. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzym się zdrówka i z farcikiem ;) 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żegnam :papapa:

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie