Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Queens


Queens

Rekomendowane odpowiedzi

ImięKewin
Data urodzenia: 28.08.2000
Nick: Queens
Opis swoją osobę:Jestem osobą radosną, humorystyczną, komunikatywną jeżeli mam z kim rozmawiać na różne tematy. 

Odpowiedzialność mam w genach, potrafię przyznać się do swojego błędu nie mam z tym problemu.

Jednakże nie mam bardzo dobre interpunkcji, Dlaczego ? już tłumaczę. 

Jestem Ślązakiem jeżeli by ktoś nie wiedział, nie używamy w  pisowni "ą ę " itp.

Nie kiedy mam bardzo złe dni, i w takich chwilach nie chciałbym wchodzić na forum.

Sytuacja z 2016 lub 2017r Administracja powinna pamiętać dlaczego Rezygnacja "poprzez Chorobę".

Jestem spokojny, uczciwy, dążący do celu.

Nie szukam kłopotów, strasznie nie lubię się kłócić.


Co Cię skłoniło do napisania podania:Aktualnie przyszło mi powiadomienie na steam, Rektrutacja ON coś takiego.

Więc postanowiłem wejść na forum i sprawdzić, i proszę jedno wolne miejsce.

Pomyślałem czemu nie?, może się uda, i tak oto złożyłem podanie.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:Po pracy mam czas, i nie chcę mi się nigdzie wychodzić,

rodzina wyjechała na wakacje, kumpli też nie ma. Więc po pracy mogę wejść sobie na forum, przeglądać tematy, pograć trochę jeżeli jest chęć

 Wszystko do ogarnięcia.


Kontakt: Steam; Queens | Csowicze.pl / Facebook Ma Administracja / GG : 52035069

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za okresem próbnym 

+ wiek

+ chęć pomocy

+/- podanie przekonujaące na 50%

__________________________________________

- staż na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Podpierdziele @ Jessa1.6 kwestie! 

Jestem za okresem próbnym! 
+Podanie napisane ładnie, czytelnie. 
+ Masz czas - co najważniejsze! 
+ Chęci! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak!

Jeden z najlepszych kandydatów.

Jako UBT ogarniał wszystko bardzo dobrze

Jest ogarnięty, miły i sympatyczny

Pomagał dużo nam w ekipie!

Powodzenia!

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

- staż na forum 

- słabe argumenty 

+wiek

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo bolało mnie czytanie Twojego podania.. NIGDY nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi - zapamiętaj bo to dużo świadczy o danej osobie. Tak samo nie rozumiem stawiania znaku zapytania a za nim od razu przecinek. Jestem na nie, zraziło mnie już samo czytanie tego podania. Nie rozumiem co ma Ślązak do interpunkcji? Jestem Ślązakiem i jakoś potrafię w miarę poprawnie pisać - to się nazywa brak wiedzy w tym przypadku. Nie przekonałeś mnie kompletnie tym podaniem, wręcz przeciwnie pisząc te brednie. Tak czy siak życzę powodzenia. 

original (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jestem na Nie. Jak widzę tak napisane podanie na "odwal się" to aż mi słabo. Tak to napisaleś jakby Ci nie zależało i bylo obojętne czy dostaniesz zielony kolor czy nie. Nie widzę Cię w tej roli przynajmniej na chwilę obecną. Na + wiek i chęci, ale to jednak nie wszystko. 

Szkoda, że nie ma już takich wymogów na stanowisko moderatora co kiedyś. 

Pokaże Ci moje podanie na przykładzie:

I chciałbym, aby administracja zmieniła wymogi w podaniu na owe stanowisko tak jak było wcześniej, czyli reklamy itp itd, może wtedy ktoś się bardziej postara pisząc podanie na stanowisko Moderatora. Pozdrawiam. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Queens napisał:

Jestem osobą radosną, humorystyczną, komunikatywną jeżeli mam z kim rozmawiać na różne tematy. 

To się zgadza.

 

14 godzin temu, Queens napisał:

Jednakże nie mam bardzo dobre interpunkcji

A no bardzo słabo i bycie Ślązakiem tego nie usprawiedliwia niestety. Duży minus.

 

14 godzin temu, Queens napisał:

Po pracy mam czas, i nie chcę mi się nigdzie wychodzić,

Pipowaty argument, a właściwie żaden.  Tu masz przekonać mnie dlaczego mam chcieć Cię na tym stanowisku.

 

Lubię cię ale jestem przeciw,  ponieważ w żadnym stopniu to podanie mnie nie przekonało. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty przedstawione przez w.w użytkowników wskazują na to że za wcześnie abyś składał podanie na tak wymagającą posadę. Do tego dochodzi że nie dawno wróciłeś do Nas i musisz troszkę dłużej posiedzieć, a także zapoznać się co się zmieniło / zostało dodane / usunięte na naszym forum i jak wszystko prosperuje. Tak jak napisałem wcześniej, posiedź sobie jeszcze troszkę na forum, bądź aktywny i za jakiś czas jeżeli rekrutacja będzie otwarta złóż podanie i wtedy pomyślimy co z Tobą ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie