Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] TheProTHC.exe


TheProTHC.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TheProTHC.exe
Imię: Damian
Wiek: 18 na pare dni 19
Steam ID: STEAM_0:1:124176209
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum jestem cały czas czy w domu czy w pracy wiec dokładnie nie wiem 
Opisz siebie: Jestem miłą sympatyczną  osobą  która chce się coraz bardziej rozwijać  w kierunku tworzenia serwerów jak i zawodowym. 
Dlaczego akurat Ty?:  Byłem nie raz opeikunem UBTeam jak i w samym UBTeam nie zdarzyło bym się pomylił poniważ zawsze ssy i demka prawdzam po 2/3 razy by nie popełnić żadnego błędu.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywicie
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9.5/10 jak wiadomo nikt nie jest idealny 
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za małolata tak ale od 6 lat ani razu  proste WH bez niczego innego
Kontakt: Forum // Steam // FB ma właściciel

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ładnie napisane to jest +.

9.5 doświadczenie ? Chłopie proszę Cię ja pracowałem na BL długi czas, i ja sam nie powiem, że ja mam doświadczenie 8 nawet. Nikt nie może być z takim doświadczeniem, to jest niemożliwe i tym bardziej na twój wiek. Znam paru gości co oni pracowali po 8 lat na tym stanowisku i oni by sami niepowiedzieli, że mają 9 nawet.

 

Za te kłamstwa nie jesteś godzień być UBT, chcesz to Ci podeślę paczkę ss'ów i demek jak to robiłem do tej pory to sprawdzimy czy nigdy się nie pomyliłeś.

 

Nie będę tego komentował.

@ VixaVixa @ MaciekFnatiKMaciekFnatiK wypowiedzcie się bo to jest tragiczne.

 

Jestem na nie za te kłamstwa!

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Zauważyłem, że twn pan dość sprawnie i w miarę możliwości szybko odpowiada na problemy na jego serwerze, co jest pomijanym atutem przez wszystkich. Możliwe,  że to skróci czas oczekiwań na rozstrzygnięcie odwołań itd.

Gdy się wypowiada to konkretnie i stanowczo, co mi się podoba.

Skoro chce się rozwijać,  to warto go przyjąć,  bo i tak ma spore doświadczenia oraz posiada mnóstwo czasu.

 

56 minut temu, Rambooo napisał:

ja pracowałem na BL długi czas, i ja sam nie powiem, że ja mam doświadczenie 8 nawet

Akurat BL w ostatnich latach swej działalności było pośmiewiskiem świata CS, więc lepiej nie wspominać tej organizacji xD 

Według niego ma 9,5, ro niech tak będzie.  Każdy mierzy inną miarą, a pan się srasz jakby ci gumę orbit ukradł xd

 

@ Vixajako redaktor napiszę ci tak: najpierw przeczytaj swoje podanie na moda i popraw błąd w każdym zdaniu, a potem wypominaj błędy innym xd 

Tym bardziej nie wiem co to za argument o pisowni w podaniu na UBT iks kurła de.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-Literówki,

- Słabe podanie,

- Wątpię w twoje doświadczenie.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rambooo napisał:

Podanie ładnie napisane to jest +.

9.5 doświadczenie ? Chłopie proszę Cię ja pracowałem na BL długi czas, i ja sam nie powiem, że ja mam doświadczenie 8 nawet. Nikt nie może być z takim doświadczeniem, to jest niemożliwe i tym bardziej na twój wiek. Znam paru gości co oni pracowali po 8 lat na tym stanowisku i oni by sami niepowiedzieli, że mają 9 nawet.

 

Za te kłamstwa nie jesteś godzień być UBT, chcesz to Ci podeślę paczkę ss'ów i demek jak to robiłem do tej pory to sprawdzimy czy nigdy się nie pomyliłeś.

 

Nie będę tego komentował.

@ VixaVixa @ MaciekFnatiKMaciekFnatiK wypowiedzcie się bo to jest tragiczne.

 

Jestem na nie za te kłamstwa!

Pracowałeś na  blu? jakoś Cię nie kojarze XD

Takie bajki to możesz gadać ale dzieciom w podstawówce.

Co to podania na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Parę słów do podania oraz ogólnie UBT na owej sieci.

Jestem na TAK

Ogólnie jestem, za daniem mu szansy. BL/AC/UBT.. Jest tylko dwie osoby plus wyższa Administracja, ale tego się nie wlicza. Podanie skromnie napisane, ale szansę daję tylko, z tego względu, że jest ich mało, a co do oceny dem i tak dalej, to nikt, z was się nie spieszy? Macie napisany śmieszny regulamin UBT, a i tak nie wywiązujecie się reszta, z swoich obowiązków i ups nagle rezygnacja (Bo musiałeś), to jakiś żart czy też urlop jeden po drugim bierzecie plus to, że i tak robicie swoją robotę mimo tego, że macie URLOP, a to wiem po co zabraliście URLOP, a tylko po to aby nie zostać zdegradowanym, bo mało co niektórzy robią, w owym dziale. Znaleźli się znawcy BL/AC/UBT co nawet nie wiedzą o istnieniu 50% cheat na Cs1.6, a o CS:GO  nie wspomnę.. Ostatnie sytuację plus jeszcze śmieszne leżące zgłoszenie. Mówiłem Rumcajs ogarnij..

Owszem jestem na TAK. Wszystko napisane,  w podaniu jest jak widać wyżej, chłopak się nie rozpisał, ale też nie ma za bardzo co pisać. Mówisz, że masz ocenę dem/ss'ów +9.5 na okrągłe 10? To mam wrażenie, że się mylisz, to jasne, że każdy mierzy swoją miarę, swoim możliwością, ale tutaj jednak przesadziłeś zbyt bardzo, bo jest to nie wiarygodne ile napisałeś wiesz? Taka nota, z twojej strony jest zbyt wysoka, bo wychodzi na to, że się nie mylisz wiesz? Zawsze masz rację i nigdy się nie pomylisz poważnie? Jak tak jest to wilki plus, ale proszę, o to zweryfikowanie. Pracowałeś na BL/AC poważnie? hmm.. Mam wrażenie, że mówisz o innych sieciach na stanowisku (BlackListed/AntyCheat), a nie na organizacji BL/AC ... Mówisz, że proste (WH) grałeś i tylko tyle, ale twoja ocena dema/ss'ów wynosi 9.5? Tutaj jedno drugie wyklucza, bo jednak jak grałeś tylko i wyłącznie na (WH), to twoja nota jest śmieszna, bo jak sprawdzisz inne cheat/sety/AIM/ESP/cokolwiek? Ale mimo tego jestem, za daniem mu szansy, po zweryfikowaniu jego umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Okres próbny. Zgłoś się do @ RumcajsJumperpo uprawnienia do bans'a.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie