Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Środowa karuzela transferowa!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

🗞 Środowy przegląd, więc jedziemy z tematem :

🏆 Argentyna odpada z Copa America. Leo Messi i spółka przegrali z Brazylią 0:2 i pożegnali się z turniejem. Bramki zdobyli Jesus i Firmino.

🤬 Messi nie ukrywał złości po tym meczu - Brazylia nie była od nas lepsza. Szybko zdobyli gola, ale co do drugiego mam wątpliwości. Aguero był faulowany w polu karnym, a później padła ta bramka. Sędziowie nie zdecydowali się użyć VAR-u, co jest karygodne. Argentyńczyk dodał, że jest do dyspozycji reprezentacji.

🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 Według źródeł zbliżonych do Realu, Gareth Bale miał powiedzieć, że nie zamierza opuszczać Santiago Bernabéu i co więcej, chce do końca wypełnić swój kontrakt z klubem, który wygasa w 2022 roku. 

🇨🇳 Yaya Toure nie kończy kariery i zasila drugoligowca z aspiracjami na Chinese Super League, Qingdao Huanghai.

🔴 Atletico Madryt oficjalnie ogłosiło transfer Felipe z FC Porto. Kluby już ponad miesiąc temu doszły do porozumienia. Brazylijczyk kosztował 20 mln € i podpisał 3-letni kontrakt.  

📨 Southampton złoży ofertę za napastnika Milanu, Andre Silvę. Anglicy chcą wypożyczyć Portugalczyka z opcją wykupu za 18 milionów euro.

👍 Kluczem w operacji „powrót Neymara do Barcelony” ma być Philippe Coutinho. Oprócz dużej gotówki dla PSG, Barca włączyłaby w transakcje byłego piłkarza Liverpoolu, który jak się okazuje, zgodziłby się na taki ruch. 

💰 PSG ma przeznaczyć na transfery około 200 mln €. Paryżanie interesują się m.in Kalidou Koulibalym. Do Mistrza Francji ma trafić także Ander Herrera, który aktualnie jest bez klubu. 

♦️ Jeśli nie uda się pozyskać Bruno Fernandesa ze Sportingu, to Manchester United postara się o transfer Saula Nigueza z Atletico.

💶 Real Madryt zarobił do tej pory 85 milionów euro na sprzedaży Kovacica i Llorente. Na sprzedaży kilku następnych graczy ma zarobić jeszcze 100 mln. Na liście transferowej znajduje się m.in James Rodriguez czy Borja Mayoral, którzy toczą zaawansowane negocjacje z zainteresowanymi klubami. Florentino Perez pragnąłby także odejścia Bale’a, ale o to może być naprawdę trudno. 

🇫🇷 Lyon znalazł już następcę Tanguya Ndombele, który przeszedł do Tottenhamu. 27-letni Thiago Mendes przeszedł do nich z Lille za 28 mln €, ustalając tym samym nowy rekord klubu. Poprzedni należał do Lisandro Lopeza (24 mln €).

3️⃣ Trzy alternatywy dla Paula Pogby w Realu to: Donny Van de Beek, Christian Eriksen i Fabian Ruiz.

💎 Manchester City zamierza uaktywnić klauzule Rodriego. Pomocnik jest wart 70 milionów euro.

🆕 Nathan Ake, 24-letni piłkarz Bournemouth jest przymierzany do Manchesteru City.

🆙 Laurent Koscielny (33) może wrócić do ojczyzny bowiem interesuje się nim Bordeaux.

🗣 Michel Platini na temat ostatnich doniesień - Moje aresztowanie? Nie jestem zatrzymany tak jak pisano. O sprawie zostałem poinformowany telefonicznie już miesiąc wcześniej. Nie mogłem rozmawiać z innymi podejrzanymi, zostałem przesłuchany i wróciłem do domu.

Dzięki za uwagę i miłego czytania👍 jeśli się podobało. Miłego dnia ekipa! 😘

FB_IMG_1562152890125.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie