Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] AlkoLove


Mr.Damiano

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AlkoLove
Imię: Damian
Wiek: 19 (jeszcze)
Steam ID: STEAM_0:0:204174269
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależy na którą mam prace, a tak to myślę od 2 do 3h dam rady
Opisz siebie: Mam na imię Damian, 19 lat, województwo podlaskie, absolwent technikum o profilu Technik Mechatronik.
Dlaczego akurat Ty?: Zwolniło się miejsce na range, oraz najbardziej to chciałbym pomóc, aby gracze nie musieli długo czekać na ub.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak wiele razy
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Bardzo dużą, ciągle sprawdzam prawie czy nie wychodzą jakieś nowe czity lub inne dziadostwa
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak testowałem parę jak wyglądają i na co sprawdzać uwagę u graczy np. HPP, Vermilion, Leis

Kontakt: Fejs/ numer telefonu/ steam/ forum

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym 7 dni:

+ wiek

+ doświadczenie 

+ aktywny 

+ dobra opinia wśród użytkowników 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Co mógłbym powiedzieć jeśli Ciebie nie znam wcale? Nic nie mogę powiedzieć, aczkolwiek tyle, że chwilkę, z Tobą grałem, kultura, rozmowny, pomocny, uśmiechnięty, a ogólnie pozytywnie nastawiony do życia realnego jak i forum. Liczą chęci pomocy jakie kolega wyżej wam tutaj niesie. Nie będę pisał co jest na TAK, a co nie, bo wszystko widać na owym podaniu, a forum i czat mówi samo za siebie. Jestem, za daniem mu szansy, ale również, za zweryfikowaniem jego umiejętności oceniania dem oraz ss'ów. Dlaczego tak, bo nigdzie nie znalazłem lub też nie widziałem owych zgłoszeń i rozpisań przez niego i trudno mi ocenić coś czego nigdy światkiem nie byłem i nie widziałem. Szansa tak praktycznie należy się każdemu, nieważne jaki błąd czy cokolwiek popełnił, w życiu czy też w internecie na forum, serwerze gdziekolwiek, a i dlatego jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na Tak.
Aczkolwiek zdecydowanie jak na UBT to za mało czasu na forum, ludzie już teraz przy 3 UBT czekali naprawdę długo. 

Poza tym. Podanie napisane ładnie, nie za długie nie za krótkie
+ Chętny do pomocy
+ Umie rozpoznawać cheaty i itp. 
+ Wiek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. Wiek, a to się bardzo liczy, z tego co czytam wyżej masz doświadczenie, chęci, a i aktywność. Życzę Ci powodzenia :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

-Słabe podanie. Opisanie siebie na poziomie dziecka z przedszkola

- Jak na mnie 4 ubt starczy

- Jesteś właścicielem serwera jak i adminem dd2, więc jak ty chcesz poświecić jeszcze 3h na ubt?

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie