Skocz do zawartości
> > > > > > > AKCJA PROMOCYJNA < < < < < < < ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Karol
Data urodzenia: 29.10.2000
Nick: @ Vixa 
Opis swoją osobę:Jestem osobą kreatywną,lubiącą odkrywać nowe rzeczy, gry i inne różne rzeczy. Lubię nieść pomoc,osobom,które słabiej sobie radzą w jakiejś dziedzinie,a ja akurat mam wiedzę na ten temat. Jestem też bardzo kreatywny,myślę,że dużą moją zaletą jest to,że jestem cierpliwy i spokojny. Umiem pomóc lub zaradzić gdy jest problem. Jestem bardzo opanowany,nie denerwuję się z byle powodu,np: gracz mnie wyzywał. Mam gorsze dni,lecz nigdy nie wyżywam się na osobach z serwera. Zwracam również dużą Uwagę,na ortografię i interpunkcję. Gdy nie jestem pewien,czy poprawnie zwracam uwagę,najpierw zasięgnę do jakiegoś słownia ortograficznego w internecie. Miałem już kiedyś ową rangę z tego co pamiętam nie było żadnych większych nieprawidłowości w moim działaniu. Z wielką chęcią chcę pomagać w rozwoju forum.
Co Cię skłoniło do napisania podania: Myślę,że największym aspektem jest rekrutacja ON. Postanowiłem spróbować może się uda 3mam sam sobie kciuki,a hejterów szanuję!
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:  Mam parę lat doświadczenia na tym forum byłem w łatwych jak i trudnych momentach,zawsze starałem się pomagać tyle co umiem. Nigdy nie byłem wulgarny do tego stopnia,że dostawałem warny.  Znam dużo osób z forum i myślę,że mam też z każdym dobry kontakt,większość użytkowników mnie zna i "szanuje" na każdy sposób. Wiadomo nikt nie jest idealny,ale postaram się wykonywać swoje obowiązki na ocenę celującą.
Kontakt: FB,PW,TS,DS

Pozdrawiam,Vixa

Dzięki,że przeczytałeś do końca teraz niżej oceń co o tym myślisz.

Przyjmę wszelaką krytykę!

Edytowane przez Vixa
Literówka

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

sygna.png.1a6998b4671bdea277e4b16da303ddbb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIEEEE

Alvaro

Nieogarnięty 

Myśli, że może wszystko

Nie widzę cię na tym stanowisku 

Kozak.,..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie.

- Jesteś na urlopie i składasz podanie,

- Z tego co wiem są problemy z UB Team więc zajmij sie tą rangą,

- Podanie średnie pod względem interpunkcji trochę ciężko też rozczytać.

+ Staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory, ale na chwilę obecną jestem na Nie.  Z tego co słyszałem to są problemy w UBT i tym się teraz zajmij najlepiej jak potrafisz. Słaba interpunkcja, nie potrafisz sensownie napisać zdania. Na plus staż, chociaż też mam troszkę mieszane uczucia. Zajmij się tym co masz na chwilę obecną. Przy następnej rekrutacji i twoim podaniu będę na tak. Życzę powodzenia. 

giphy.gif

giphy (2).gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+Wiek

+Ogarnięty

+Aktywny  :) 

+/- Czasami pomocny  ;p 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Global Mod

ja też na NIE

- zero zaangażowania

-skup się na jednej randze

- mała aktywność na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie 

Chociaż mało mnie znacie i wg ale zawsze jest taka sama bajka. Zajmij się jedna ranga. Jeśli Chcesz moderatora który posiada więcej obowiązków (tak posiadałem taka range jak i wyższe więc wiem) a posiadasz range UBTeam gdzie teraz widać są problemy po x akcji 👌zrezygnować było by lepiej z UBTeam i wtedy na moderatora. Jak dla mnie rangi to nie kolekcja tylko obowiązek coraz większy. Dziękuję 

+Staż. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Patrząc na Twoje podanie to nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, nie przyłożyłeś się aby ładnie napisać tylko wszystko na raz napisane i gotowe. Aktywność jedynie w dziale UBT, a kandydat składający podanie na moderatora powinien być aktywny, lub chociaż próbować na cały forum a nie w jednym dziale. Do tego dochodzi jeszcze sytuacja z UBT + ranga moderatora dostarcza Ci dodatkowych zadań, a jeżeli widać że problemy są na obecnej randze to jaki jest sens dodawać kolejne.

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Znajdź odpowiedź w TYM miejscu!

(jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

odrzucone.png

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Znajdź odpowiedź w TYM miejscu!

(jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin