Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Imię:Kamil
Data urodzenia:9.10.1993
Nick:Mentek
Opis swoją osobe :Mam imie  Kamil mam 26 lat  jestem z Katowic   :) slucham  disco polo i rapu ale wiecej to disco polo bo  przy tej muzyce  da sie bawic  :)  
Co Cię skłoniło do napisania podania:Skłonilo mnie to skladania podania poniewaz chce pomoc   mam na to duzo czasu  :)  i mysle ze dam rade  :)  bo juz  na innej serverwoni mialem taka sama range i dawalem rade  :)
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:Poniewaz mam duzo czasu i chce pomoc   :) i mam  troche pomyslu zeby rozkrecic  te forum  :) wiec mysle ze dam rade  :) na tej nowej randze jak  dostane  :)
Kontakt:58260465 gg

Na nie.

- Nieogarnięty, 

- Brak kultury,

- Słabe podanie,

- Brak interpunkcji,

- Literówki w podaniu.

Za samo to, że w podaniu na tak odpowiedzialną posadę brakuje polskich znaków, wyśmiewam Cię.

- nieogarnięty,

- przemądrzały, 

- toksyczny,

- dziecinny. 

Jestem na duże nie. 

Jestem na Nie. 

Tak fatalnego podania w życiu nie widziałem...  Gdzie znaki, gdzie pisownia, smiem twierdzić, że również brak doświadczenia na owym stanowisku. Może kiedyś, na chwilę obecną NIE. Pozdrawiam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Seboll
      Nick: Seboll
      Imię: Sebastian
      Steam ID:  STEAM_0:1:507965222
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 8-10 godzin
      Opisz siebie: Mam na imię sebastian mam 21 lat jestem z Gdańska. Pracuje jako dostawca alkoholu firmy żywieć. Jestem osobą uśmiechnięta, trochę zwariowaną, pozytywną, pomocną, inteligentną.
      Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że spokojnie sobie poradzę w roli UBteam Chciałbym zamknąć swoim podaniem rekrutację UBT. Jestem osobą bardzo aktywną na tym forum, pomagam UBteam łapać cheaterów. Pozostanę na tej sieci na dłuższyyy czas, nie tylko na chwile. W tej roli pracowałem ponad 3 lata i mam doświadczenie, a moja para rąk się przyda dla @ Rambooo@ terrorist0poraz główny Sędzia  @ HenioovskyChcę po prostu pomagać, udzielać się, pomagać  Cóż ja mogę więcej napisać Życzę sobie szczęścia po prostu. Pozdrawiam całą rodzinkę CSowiczów
      Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście, że tak ( ponad 3 lata )
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Na siebie samego daję 8-5/10 Nikt nie jest idealny
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Po przyjacielsku na własnym serwerze z znajomymi (wallchack)
      Kontakt: TeamSpeak3, GaduGadu, Facebook, Telefon (dla wybranych  )

Znajomość ortografii  plus Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu małe minus, ale będzie w najbliższym czasie Posiadane 60 postów Małe minus, ale nadrobi się w najbliższym czasie Umiejętność czytania ze zrozumieniem plus Znajomość regulaminu plus Minimum 16 lat plus Brak ostrzeżeń na forum plus Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. https://steamid.io/lookup/76561198976196173 Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. 8-5/10 nikt nie jest idealny  

Moderowanie tematów Zapewnione Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu Zapewnione Być często aktywnym na forum Zapewnione Pomagać użytkownikom Zapewnione Opiekować się działem "Strefa banów" Zapewnione
    • By Mrs.Fuksiara
      Zabójca: @ Mrs.Fuksiara          Ofiara: @ Mentek DD2 #1
      Niestety @ morningstar DD2 nie chciał na ten czas udzielić odpowiedzi
      Kim była pierwsza osoba, którą poznałaś na sieci? 
      @ RumcajsJumper
      Wymień 3 osoby, które zabrałbyś na bezludną wyspę? 
      @ Mrs.Fuksiara  @ Mrs.Jessa @ DyLu
      Najbardziej irytująca osoba z forum?
      @ eXe.Mister
      Miss i mister forum?
      @ Mrs.Fuksiara  @ DyLu
      Najbardziej pozytywna osoba?
      @ Mrs.Fuksiara  
      Kto jest najbardziej konfliktową osobą na forum?
      @ Mrs.Jessa   
      Największy osioł na forum? 
      @ DyLu
      Kto według Ciebie jest największym podrywaczem na sieci i dlaczego?
      @ DyLu takie moje zdanie   taki podrywacz
      Kto według Ciebie jest najbardziej niedocenioną osobą na forum?
      @ Mrs.Jessa
      Kto jest największą 'księżniczką' na forum?  
      @ Mrs.Fuksiara  
      Masz możliwość zabrania jednej osoby na wakacje, kto był to był. Gdzie byś tą osobę zabrał?
      @ Mrs.Fuksiara  Grecja
      Najlepszy komunikator na sieci?
      A nwm
      Kto według Ciebie jest najbardziej aktywną osobą na forum?
      @ Mrs.Fuksiara  
      Najlepszy serwer na sieci?
      DD2
      Czy jest ktoś na Twojej czarnej liście?
      Nie
      Jakbyś miał kogoś awansować z forum to kogo i na jakie stanowisko?
      @ Mrs.Fuksiara  Na J@ 
      Jakiego serwera brakuje Ci na tej sieci najbardziej?
      DM
      Jak oceniasz pracę administracji forum? Czy według Ciebie wypełniają dobrze swoje obowiązki?
      Dobrze i to  bardzo dobrze  tak to powiem

Z kim..

Wybrałabyś się na spacer po parku?
      @ Mrs.Fuksiara 
      Chciałabyś zawalczyć na Fame mma?
      Tak
      Wybrałabyś się na piwko?  
      Z toba to chętnie
      Rozmawiasz najwięcej na CzatBoxie?  
      No
      Wybrałabyś się na wesele, które odbywa się w Twojej rodzinie?
      Tak
      *Nie ma go i nie poprawi xD
      Kogo wysłałbyś do...

Rolnik szuka żony? 
      @ DyLu
      Trudne sprawy?
      @ Mrs.Jessa
      Top model? 
      @ eXe.Mister
      Pamiętników z wakacji?
      @ Mrs.Fuksiara
      Jaka to melodia?
      @ Kaskader MultiArena

Kogo nominujesz do kolejnego odcinka CPO? 
      @ Kaskader MultiArena
    • By terrorist0p
      Akcja VIP jest bardzo prosta, otóż każde 10h spędzone na serwerze równa 10 dni FREE VIPA.
      Zacznijmy od tego co posiada VIP?:
      PREFIX przed nickiem VIP Przywitanie oraz pożegnanie przy wejściu i wyjściu na serwer 120HP + 50KEVLARU (Nie zawsze padasz na strzała) Za zabójstwo i HS dostajesz 5 i 10 HP ale nie możesz uzbierać więcej jak 130HP Dostęp do komendy !gloves Widoczność na liście !vips Pisanie wiadomości w HUD VIP'a każdy może odebrać jednorazowo!
      Co zrobić, aby otrzymać VIP'a? To proste! Wyślij w odpowiedzi do tematu dane wg wzoru:

• By Matusek
      Nick:Matusek
      Imię:Mateusz
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:od 12:00 do 23:00
      Czy pracowałeś już na takiej posadzie?tak miałem własne serwery cs go i ine gry
      Opisz siebie:jestem gamerem yotuberem strimerem
      Dlaczego akurat Ty?:bo umiem zachować sie jestem nie pszekupny dlamnie ważne soł zasady i działam w obec zasad
      Kontakt:nerotv11@gmail.com
    • By Seboll
      Nick: Seboll
      Imię: Sebastian
      Steam ID:  Będzie w ciągu tygodnia z względu na to, że miałem przerwę z graniem od 2 lat i teraz wracam do rozgrywek. Max tydzień i będzie steam z cs
      Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5-6 godzin dziennie na spokojnie
      Opisz siebie: Mam na imię Sebastian mam 21 lat. Jestem z Gdańska pracuje jako dostawca Alkoholu grupy Żywiec. Parę lat temu grałem codziennie w counter-strike lecz czas kazał się wziąć za siebie i zarabiać na życie. Ale głowa mówi, że nie mogę odpuścić tak fantastycznej gry i wróciłem do grania
      Dlaczego akurat Ty?: Zajmowałem się tą funkcją przez ponad 3 lata. Wiem co nie co o graczach, którzy nie potrafią grać bez dopingu  Umiem odróżnić dobrego gracza od złego. Mam teraz czasu na takie rzeczy i bez problemu mogę się tym zająć. Widzę, że brakuje kandydatów na te stanowisko, a ja śmiało mogę je przyjąć na klatę. Zrozumcie mnie tylko, że chcę tylko i wyłącznie pomóc oraz poświęcić swój czas na pilnowanie graczy dobrych od złych
      Czy miałeś styczność z AmxBans?: Oczywiście przez ponad 3 lata tak jak zostało to opisane wyżej.
      Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: no po takim którym siedziałem w UBteam to mogę śmiało siebie ocenić na 8/10
      Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za małolata graliśmy z kumplami na WH, ale to tylko między nami dla naszej rozgrywki
      Kontakt: FB, GG i w najbliższym czasie Steam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.