Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SVIP


(1) `g d

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć! Wychodzę do Was z propozycją zmiany tego całego svipa. Chodzi mi głównie o zmianę

tych +2 za hsa do +1, jak jest przy zwykłym vipie, a zamiast tego dodać np. Odnawianie hp: 10 hp za hs, 5 hp za zwykłego killa.

Jest to taka luźna propozycja ode mnie.

 

Zapraszam do dyskusji. :)

@ RumcajsJumper przepraszam, skupiłem się na svipie, nie patrząc na zwykłego vipa. Tak jak Ty napisałeś. 

Co do hp to jak uważasz, mnie zależy głównie na tych fragach za głowy, bo jest to lekka przesada. 

 

@ Whoppa1.6To była ironia XDD 

@ V1rus.exenapisalem, że jest to luźna propozycja. Po co od razu jakieś lamenty 😅

Edytowane przez yxewq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP posiada +2 fragi za hs a super VIP +3 fragi za hs. Proponujesz usunięcie w oby dwóch vipach dodatkowe fragi czy zmienjszenie o 1?

Przykladowo:

VIP standardowo 1 za hs 

SVIP +2 za hs. 

 

Co do HP, możemy zorganizować dodatkowe hp ale na pewno w zmniejszonych cyferkach a nir np 10 tylko np 2 za kilka i 5 za hs :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+10 hp za hs na vipie/svipie jak było kiedyś

Za zwykłego killa bez sens odnawianie hp

 

Standardowy vip +1 frag  za hs

Svip +2 fragi za hs 

 

W ogóle to po co ten Svip, zrób zwykłego vipa z skinami i tym co daje ten svip tylko trochę droższego w zł i będzie git XD

Edytowane przez eSkaV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej byłoby chyba mniejszyc te fragi na svipie z hs 2 a mozna pomyslec nad jakims lepszym vipie zawsze to jakas nowosc na serwerze aby mial te 3 fragi za hs 2 skoki i tu dopiero myslec nad hp /ew 2 fragi za hs 2 skoki i jak pisalem zwrocenie hp za hsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym by VIP miał tylko menu broni + spadochron bo i tak większość gra na steam i ma go za free +1 frag za hs, resztę udogodnień dać svipowi +2 fragi za hs +5hp za hs

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sysia ;* napisał:

Jestem za tym by VIP miał tylko menu broni + spadochron bo i tak większość gra na steam i ma go za free +1 frag za hs, resztę udogodnień dać svipowi +2 fragi za hs +5hp za hs

Zgadzam się z Sysią !

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje coś takiego:

Vipa zostawić tak jak jest tylko, że usunąć z niego +1 za hs i dodać do niego 2hp za killa i 5hp za hs

w Svipie zmienić z 3 fragów za HS na 2 fragi za HS dodać 5hp za killa i 10hp za hs

 

co Wy na to?

 

@ V1rus.exenikt z tego co widzę nie patrzy na to w taki sposób jak Ty, nikomu nie zależy na rankingu stary. Chodzi o urozmaicenie i zmniejszenie wizualnie fragów, coś musiałeś zle zrozumieć :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RumcajsJumper napisał:

A ja proponuje coś takiego:

Vipa zostawić tak jak jest tylko, że usunąć z niego +1 za hs i dodać do niego 2hp za killa i 5hp za hs

w Svipie zmienić z 3 fragów za HS na 2 fragi za HS dodać 5hp za killa i 10hp za hs

 

co Wy na to?

Dobry plan na zmianę taką w vipie i svipe, bo tak to za dużo tych fragów leci trochę haha 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Od kiedy gram na owym serwerze, to nigdy nikomu nie przeszkadzało, że jakiś tam (SUPER VIP) coś tam ma, a dla mnie osobiście nic nie ma oprócz zestawu broni i tak magazynku i to wystarcza. Ponownie robicie gó**o burze co do tych (SVIP oraz VIP), z względu takiego, że co to daje, że za (HS macie +2 fragi do tabeli wyników na koniec mapy), a nie do (top15 czy gdziekolwiek). Druga sprawa zabijasz na mapie +120 fragów? Wielkie mi coś.. Z tych +120 fragów, to jakieś maksymalnie 50-60 idzie do rankingu, bo nie są liczone +3 do rankingu, a tylko +1,  a więc nie wiem gdzie widzicie w tym problem? Jak ktoś bije po +100 na mapie i co? Nic mu po za tym tylko (Screen) sobie robi i essa jest dobry, bo ma +120 fraga. Jak ktoś katuję gierkę i coś strzela, to każdy tak o zrobi te wasze +120 na SVIP.

Cytat

Co do HP, możemy zorganizować dodatkowe hp ale na pewno w zmniejszonych cyferkach a nir np 10 tylko np 2 za kilka i 5 za hs :)

@ RumcajsJumper - Zacytuję jeśli mogę, to co napisałeś poważnie?

+2HP: Zabicie normalne

+5HP: Zabicie w głowę?

Widzę, że Ty tak na poważnie, to +2hp to nic nie da,  a jak dodasz do tego co jest już na serwerze, za głowę +5HP, to w ogóle można nie zginać, ale no.. Jak już wolisz.

Przepraszam, bo się pomyliłem he.. Dodaj jeszcze na serwer +10HP, za głowę i +5HP, za fraga normalnego, a piszę o tym, bo tak kiedyś podobno było jak piszą wyżej. ( ŚMIAŁO DODAWAJ NAWET I 15HP, za głowę).


PŁACZ O TO, ŻE NA SERWERZE OGÓLNIE JEST ZA ZABICIE ZAWSZE +1 DO RANKINGU, ALE I TAK BĘDĄ ZMIENIAĆ NA LEPSZE ABY TYLKO NIE BYŁO ŚMIESZNYCH +3 DO TABELI WYNIKÓW NA KONIEC MAPY CO NIC NIE DAJE HAHA... TYLE OD MNIE DLA WAS. JAKBY BYŁO TYLE ILE MÓWICIE, ZA FRAGA NA RANKING PRZELICZAJĄC TO BYM MIAŁ JAKIEŚ 30 000 FRAGÓW JAK NIE LEPIEJ W 2 TYGODNIE MOŻE JAKIEŚ 2K DZIENNIE.

Edytowane przez V1rus.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2019 o 12:11, RumcajsJumper napisał:

A ja proponuje coś takiego:

Vipa zostawić tak jak jest tylko, że usunąć z niego +1 za hs i dodać do niego 2hp za killa i 5hp za hs

w Svipie zmienić z 3 fragów za HS na 2 fragi za HS dodać 5hp za killa i 10hp za hs

 

co Wy na to?

 

Jestem na TAK:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

Na modernizacji serwera będą poprawki.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie